Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a gyereketek,...

Mennyi idős volt a gyereketek, amikor először bíztátok éjszakára a nagyszülők felügyeletére? Mennyire viselt meg titeket?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!az én fiam 2hetes volt,amikor növérem könyörgött had aludjon nála éjszaka,mivel én akkor majd össze estem a fáradságtol!persze másnap reggel már 6orakor nála voltam a fiamért!éjjel párszor felkeltem,keretem öt,de megnyugtatott,hogy tudtam jo helyen van!
2009. jún. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kb 3 hónapos korukban már kivettünk magunknak egy hétvégét a férjemmel. Egyáltalán nem viselt meg, nagyon örültem, hogy végre kettesben lehetünk.

Tudtam, hogy biztonságban vannak, lefejt tej a hűtőben.

Bár másfél napra eltűntünk utána ugyanúgy szopiztak tovább 1 éves korukig. Mi havonta mindíg elmentünk egy hétvégére.

2009. jún. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Négy hónapos volt, amikor először elmentem éjszakára, de mi akkor a nagyinál laktunk, szóval annyi volt a különbség, hogy nem én fektettem le, de a fiam ugyan ott aludt, szóval neki ez nem volt nagy változás. Engem egyáltalán nem viselt meg, nagyon jó érzés volt végre elmenni a barátnőimmel. 1 éves kora óta lakunk külön, havonta egyszer tuti hogy ott alszik, de 8 hónapos korában volt, hogy 3 napra elmentem (azaz két éjjel nem voltam otthon), egyikünket sem viselte meg a dolog.
2009. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!