Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit éreztek a gyereketek...

Mit éreztek a gyereketek szülinapján?

Figyelt kérdés
Nekem ilyenkor annyira hiányoznak azok a szép pillanatok amikor megszületett :) Olyan jó vissza gondolni rá, ha nem is a legjobb szülés volt :) Nektek is hiányzik egy kicsit a múlt? Olyan gyorsan felnőnek a gyerekek :(
2011. jún. 30. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Belém az első szülinapján hasított belém az érzés, hogy már egy éve annak, hogy ......

Aztán még a másodikon is, de már nem annyira élesen. A harmadiktól pedig, hogy öregszem. Nem a saját szülinapjaimon érzem ezt, hanem akkor mikor látom cseperedni a gyerekemet.

2011. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem ugyan megcsászároztak jó pár óra kínlódás után, és utána elég szarul voltam, a csecsemős nővérek is kikészítettek, mert nem volt tejem, de ennek ellenére mégsem negatív élményként gondolok vissza rá, hanem olyan jó érzéssel. És iszonyú élesen él még mindig bennem annak a napnak az emléke, mintha tegnap lett volna :)

Én az első szülinapján elérzékenyültem el attól a gondolattól, hogy véget ért a babakorszak :(

6 nap múlva lesz a 2. szülinapja :)) már lázasan készülődünk :)

Minden babának / kisgyereknek aki a napokban ünnepli, nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

2011. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Az enyémnek ma van a 2.

Nektek előre is Boldog születésnapot ;)

2011. jún. 30. 14:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Boldogságot, büszkeséget éreztem eddig mindkét szülinapján.

És idén is, tavaly is percre pontosan visszaemlegettem, hogy na ekkor és ekkor hol tartottunk a szülésben. :) Fél egykor (délben) született.

És persze mindkét születésnapján az járt az eszemben, hogy tessék, megint eltelt egy év és milyen sokat fejlődött.

Szeretnék még gyermeket, szeretném még átélni mindezt.


Boldog születésnapot kívánok a gyermekednek!

2011. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot nektek :)
2011. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :) És köszönöm a válaszokat :)
2011. jún. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!