Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudom feljelenteni azt a...

Hol tudom feljelenteni azt a családot akik víz, villany, fűtés nélkül nevelik 3 év alatti gyereküket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 09:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
45%
Önmagában ezért sehol. Nem érdemes. Így is előfordulhat, hogy a lehető legtöbbet megadják neki és szeretetben nevelik. Inkább segíteni kellene nekik valahogy, hogy a helyzetük egy kicsit javuljon.
2012. máj. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Családgondozó, védőnő tud róluk? Önkormányzat nem ad semmiféle segítséget?
2012. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Talán a gyámügynél tudsz bejelentést tenni. De jól gondold meg, h ezt kéne -e tenni! Gondold át, hogy csupán emiatt a gyereknek jobb helye lenne -e egy intézetben, ahol ugyan összkomfort van, de egy nevelőre jut úgy 10 gyerek, így sem figyelmet, sem törődést, sem szeretete nem kap úgy, ahogy egy családban erre lehetőség van.

Én nem ismerem az adott családot, így csak feltételezésekbe tudok bocsátkozni, de nem biztos, h a közüzemi dolgok hiánya miatt kéne szétrobbantani egy családot....

2012. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Rossz életkörülmények miatt nem veszik el a gyereket?

Én pont, hogy meg akarom nehezíteni az életüket. 3 millával tartoznak amit nem lehet behajtani rajtuk.

2012. máj. 22. 09:55
 5/25 anonim ***** válasza:
50%

Elhiszem,hogy bosszantó,hogy nem kapos vissza a 3 milliót.De akkor se így kellene lerendezned,hisz még a vízet,villanyt,fűtést se tudják fizetni 3 gyerek mellett.

Miért adtál nekik kölcsön?


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
46%
Gyámügy. A gyereknek is jobb egy normális gyermekotthon.
2012. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem adtam kölcsön. Ez a házukra kapott foglaló volt, ahonnan kilakoltatták őket. Szerettük volna megvásárolni, de ez nagyon hosszú történet. Most önkényesen megint visszaköltöztek. Nem dolgoznak, nincs semmi a nevükön, ezért nem lehet behajtani a pénzt
2012. máj. 22. 10:01
 8/25 A kérdező kommentje:
1 gyerek van aki 3 év alatti. Meg anya, apa, nagymama meg még egy gyerek, meg még ki tudja kiket költöztetnek oda. Segélyből élnek, nem fehér emberek. És ha már ők kiszúrtak velünk, tönkretették az életünket, akkor én miért segítenék rajtuk?
2012. máj. 22. 10:04
 9/25 anonim ***** válasza:
42%

Azért nem fogják neked megadni a kölcsönt, mert bejelented valahol hogy nincs náluk víz villany fűtés!

Sőt, mivel három év alatt a gyermek, biztos volt náluk a védőnő, és látta a körülményeket, az anyának is vinnie kell a gyermeketa védőnőhöz, és mivel ő nem talált olyan okot amiért a gyerekeket nem veszik el tőlük, így hiába jelented, mert azért hogy nincs víz, lavórban meg lehet mosakodni kútról hozott vízzel! Azért mert nincs gáz, még van palackos gáz, amit rá lehet csatlakoztatni a tűzhelyre, és azzal lehet sütni főzni mint a vezetékes gázzal! Nincs fűtés, ha van egy sparhét, kályha, azzal lehet fűteni, fával, sőt még meg is lehet rajta főzni!

Na ezek után hol a bibi?

Nem egy család él így magyarországon!

Te voltál a hüly@, ha kölcsön adtál hol ott sejthetted nem fogod viszont látni!

De inkább ne nagyon ugrálj,ne nagyon jelentgess fel senkit, mert könnyen kaphatsz egy vagyonosodási vizsgálatot, amiből tényleg nem lehet jól kijönni!

HOnnét is volt az a 3 milla? ...

2012. máj. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Még egyszer elmondom, hogy nem kölcsön volt, hanem FOGLALÓ! Nincs kályhályuk, az udvaron melegítik bográcsban a vizet. Nincs wc sem.

Ez a dolog kb 1 hónapja van (mármint az önkényes lakásfoglalás) és nem valószínű, hogy a védőnő tud róla.

Amúgy meg nem lehet 3 millát összespórolni? Az tuti csak feketén jöhet össze? Ne vicceljünk már, akkor hogy vesznek az emberek házat?

2012. máj. 22. 10:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!