Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudom feljelenteni azt a...

Hol tudom feljelenteni azt a családot akik víz, villany, fűtés nélkül nevelik 3 év alatti gyereküket?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 09:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Sajnos mi is ilyen helyzetben voltunk, annyi különbséggel, hogy fehér emberek voltak. Mi is odaadtuk a foglalót ügyvéd előtt rendes szerződéssel, aztán pár nap múlva más is adott foglalót nekik ugyanigy szerződéssel, s több embertől kicsikart pénzt. Ezután a rendőrség elkapta, mert benne volt az eladó valami kocsihiteles ügyben, ahol sok embert megkárositott. A rendőrség zárolta az egész házat, vagyonát. Ügyvéd előtt megirtuk, hogy a dupláját kapjuk vissza, ha X ideig nem történik semmi, igy a hitelt sem kaptuk persze meg, az adásvételi nekünk is többször lejárt. Ez 2007-ben volt. Azóta már voltam rendőrségen kihallgatáson, biróságon tanúként. De a pénzt nem láttam viszont, már szerintem nem is fogom.
2012. máj. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Sajnos lassan őrölnek ezek a malmok. Hihetetlen, hogy ilyet meg lehet csinálni... A mi ügyünk már rendőrségen is volt (feljelentés), de kb 3/4 év semmittevés után kijelentették, hogy nem tudnak semmit sem csinálni. 2 éve húzódik az ügy :S Az ember már senkiben sem bízhat.
2012. máj. 23. 07:27
 23/25 anonim ***** válasza:
Téged nem a gyerek helyzete aggaszt, hanem az adósságuk miatt akarsz betartani nekik. De hogy is juthat eszedbe cigányokkal üzletelni? Soha, semmilyen szinten! Örülhetsz, ha a klán nem fordul ellened, mert az is előfordulhat.
2012. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem, de le is írtam, hogy ott szeretnénk keresztbe tenni ahol tudunk. A házat ingatlanközvetítőn keresztül vettük, a tulajokkal nem találkoztunk az adás-vételi előtt.
2012. máj. 23. 14:28
 25/25 anonim ***** válasza:
Na, azt az ingatlanközvetitőt is elő kéne kapni!
2012. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!