Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan hordozó amihez...

Van olyan hordozó amihez lehet kapni csak vázat? Vagy mit ajánlanátok az esetemben?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk, 2.emelet, lift nincs.

Decemberben fogok szülni, kisfiam akkor lesz 2év 2 hónapos.

Van egy szuper kis kocsink(peg perego venezia)amit nagyon szeretek, lent tartjuk a tárolóban.

Csak arra gondoltam tök jó lenne az első időkre valami könnyebb megoldás.Mert lemegyünk és fél kézzel igen csak macerás lenne előrángatnom a kocsit,meg kinyitni úgy, hogy a pici az ölemben van.A tárolóban bicikliket is tartanak és néha eléggé be van építve a kocsim...

Arra gondoltam jó lenne egy váz,amit lent tartunk,leviszem a kicsit hordozóban,leteszem, előbányászom a vázat, rápattintom és már mehetünk is.

Létezik valami megoldás?Nem akarok ezért egy komplett babakocsit venni.


2012. máj. 22. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Van úgynevezett kerekes hordozó, de ahhoz a vázhoz csak az ahhoz való hordozó jó. Én inkább a veneziához vennék egy hordozót. Amíg kiszeded a babakocsit, letudod tenni a hordozóval, és utána rápattintod. Vagy a hordozót a séta idejére a tárolóban hagyod.
2012. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán ez jó lehet:

[link]

2012. máj. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

14:27-es vagyok. De arra is gondolj, hogy télen elég lesz egy babahordozó?

Én inkább elővenném a babakocsit. Mózesetek van? Esetleg a kocsitok nem fér el a folyosón?

2012. máj. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg a kendős hordozáson nem gondolkodtál???Akkor már fönt bele tudod tenni a babát. És a nagyobbnak is van babakocsija, ha épp nem akar sétálni.
2012. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.Bocsi, hogy csak most írok,de eddig egyszerűen nem jutottam a géphez...

Jó ötlet,majd megnézem, hogy ehhez a kocsihoz még lehet-e hordozót kapni.Amúgy meg régi típus,nem olyan amihez lenne külön mózes,de jól téliesíthető.Erre a kerekes hordozóra meg csak azért gondoltam,mert ha le kell menni boltba vagy ilyesmi,nem töltünk lent sok időt, amúgy tudom, hogy a hordozó nem a legideálisabb hosszútávon.

Valószínű kendőt fogok kapni, szóval majd csak ki kell tapasztalni hogy a legjobb:)

köszönöm a segítséget:)

2012. máj. 24. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy a hordozóban levittem a kicsit, lent letettem valahova, előbányásztam a kocsit, és utána beletettem a kicsit a babakocsiba és a séta alatt a hordozó a tárolóban volt.
2012. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!