Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem pontosan a kérdésetekre...

Ha nem pontosan a kérdésetekre válaszol valaki, le bunkózzátok érte?

Figyelt kérdés

Épp az imént kaptam egy ilyen jellegű privát levelet. Nem pontosan válaszoltam a kérdésre, de gondoltam egy hasonszőrű válasszal "segítem" a kérdezőt. Jelzem másfél óra alatt csak két választ kapott... Erre visszaírt,hogy nem a kérdésre válaszoltam, és bunkó vagyok.

Na tessék!

Így válaszoljon az ember... Hogy reagáltok a válaszaitokra?


2012. máj. 23. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva.örüljön,hogy valaki válaszol egyáltalán valamit...Ne is foglalkozz vele.
2012. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Amiota vannak ezek a kezecskék, azota a hasznosokat a zôlddel az egyáltalán nem hasznos kérdéseket pedig az ôket megilletô kezecskével értékelem. Tovább pedig nem foglalkozok vele, nincs értelme felhúzni rajta magunkat <szerintem>!
2012. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

NEM!

Ne törődj vele!

2012. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*válaszokat
2012. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező nagyon unatkozhatott, vagy csak simán kötözködni akart valakivel, és te voltál kéznél. Ne törődj vele, sajnos nem mindenki olyan ezen az oldalon, aki tisztában van a normális emberi viselkedés szabályaival. :)
2012. máj. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem engem is ugyanaz talált meg, bár én "csak" hülye vagyok.

Ez van.

Sajnos, az ilyen emberkék(?) miatt van, hogy egyre kevesebb értelmes ember válaszol, pedig sok olyan kérdés van, ahol lehet, hogy tudna segíteni, de már inkább nem teszi.

2012. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat, én csak kiváncsiskodom, melyik kérdés volt ez?

Szerintem magasról tenni kell az ilyenre.

2012. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7! Most te is bunkó voltál, mert nem a kérdésre válaszoltál:)

És én is :)

2012. máj. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj, csajok! Most tudtam csak visszanézni ide, jót mosolyogtam! A kérdés tegnapi: ki szült 40 év felett,vagy közel 40 évesen? És egészséges lett a baba? Valami ilyen kérdés.. Na de már mindegy is! Én adtam nektek zöld kezecskét! Szép napot!
2012. máj. 24. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!