Kapok hitel vagy sem?

Figyelt kérdés
Tudja-e véletlen valaki hogy adnak-e gyesre és családipótlékra ami 39000 Ft valamilyen hitelt. Gondolok itt mondjuk "A" hitelre? Vagy ne is reménykedjek, mert tönkrement a gáztűzhelyünk de egyben nem tudok kifizetni egy újat. Megköszönném ha valaki tudna erre választ adni.
2012. máj. 24. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem "normális" helyen nem kapsz erre hitelt. Esetleg a Providentnél próbáld meg, hátha ....
2012. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kapsz, nézz körül a Vaterán - már 1 forintért van működőképes darab-, vagy valami "ingyen elvihető" oldalon. Amíg össze nem jön egy újra való, szerintem tudnál használható darabot szerezni. Sok sikert!

Pl: (de nem tudom hova valósi vagy)

[link]

2012. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60ezer alatt nem hiszem,hogy kapsz hitelt, "rendes" bankoknál! Nekem legalábbis az otp-nél ezt mondták egy pár hónapja. A provident biztos ad!
2012. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok. Igen, én is így gondoltam hogy nem kapok erre semmit!:( A vatera jó ötlet meg is nézem.
2012. máj. 24. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Bankban nem fogsz erre hitelt kapni, ez egészen biztos.


Szerintem még a Providentnél sem.


Vatera, teszesz jó ötlet, esetleg kérdezd meg a Vröskeresztet is, oda is szoktak bevinni ilyesmiket néha.

2012. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!