Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létetik, hogy egy kisgyerek...

Létetik, hogy egy kisgyerek soha ne legyen hisztis? (2-3 éves korosztály)

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Ha okosan nevelik,és nem engednek a hisztijének,akkor igen. Ha mégis hisztizik,hamar abba hagyja,ha nincs eredménye.
2012. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
A mesében és a szuperanyák képzeletében van ilyen. Egyébként nincs.
2012. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem.ez életkori sajátosság.ebben az életkorban alakul a kis önálló személyiségük,feszegetik a határokat,ezen minden gyerek átesik.nyilván van akinél erősebb,ez személyiség függő is,és attól is függ,hogy a környezet hogy kezeli
2012. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sókristály ***** válasza:
76%

Ritka, mint a fehér holló, de azért akad. És ez nem szuperanyu kérdés, hanem gyerekfüggő.

Nekem a 2.fiam ilyen volt. Alapvetően nagyon jó természetű, nyugodt baba volt. 1 éves korában megszületett a húga, és onnantól folyamatosan vele volt, annyira szerette, később meg mindent ráhagyott. Amikor a kislánynál bejött a dackorszak, érdeklődéssel nézte, odament, megsimizte, nyugtatta.

Most lehet, hogy irigyeltek, de nem volt ez olyan jó. Nehezen tanulta meg, hogy ne Ő engedjen mindig, nem védte meg az érdekeit. Az oviban felmerült, hogy valami nincs rendben vele, jöttek a vizsgálatok.

Nem találtak nála semmit. Most 14 éves, nagyon jól tanul, kedves mindenkivel, nyitott a barátságokra,elmaradtak a kamaszallűrök is. A húga továbbra is kihasználja, Őt továbbra sem zavarja. Néha összegyűlt benne a feszkó, olyankor megrángatta a leányzót, de ez is csak néhány alkalommal fordult elő, most, mióta nagyobbak, már ennyire sem.

Féltem Őt, hogyan fog majd boldogulni a valós életben, féltem, hogy ki fogják használni. Inkább lett volna hisztis, mint a tesói.

2012. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én tapasztalataim szerint olyan, hogy SOHA nem hisztizik, olyan nincs.

Olyannal viszont már találkoztam nem is egyszer, hogy anyuka a hisztit nem hisztinek titulálta, hanem szerinte a gyerek "csak el van keseredve"... AZ, hogy 5 percenként "elkeseredik" minden frinc-francon, nem nyitotta fel a szemét.

2012. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!