Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Türelmetlenebb anyukák! A...

Türelmetlenebb anyukák! A többiedik gyerkőc türelmesebbé vagy még inkább türelmetlenebbé tett?

Figyelt kérdés

A többfelé figyelés (időben, érzelmileg, agyilag, fizikailag) megedzett és jobban kezeled mint kevesebb gyerkőccel, vagy még inkább frusztrál, hogy nincs mindenre annyi időd, energiád amennyit szeretnél?


Gyermekek száma, neme, kora?


2012. máj. 25. 15:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
En tobb baratnomtol is hallom, hogy mar nincs annyit turelmuk, mint az elso babaval volt.
2012. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerek.12.3.és 2 évesek.Régebben azt gondoltam én vagyok a legtürelmesebb ember a világon.A többfelé figyelés velem azt tette hogy nagyon feledékeny vagyok,nem lettem edzettebb egy gyerek is ki tudja az embert borítani.nem borulok ki jobban mert 3 van.az a baj hogy vagy mindenki jól el van ,játszanak megegyeznek vagy mindre egyszerre jön rá az 5 perc és mindenki engem akar.
2012. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a második után volt a legtürelmetlenebb korszakom, könnyen bepánikoltam , kiabáltam, idegeskedtem (14 hónap volt csak közöttük, meg anyagilag is az volt a mélypont. A harmadik a középső 4 éves korában született, ott igazából az első pár hónap kivételével már szinte magától ment a szekér. Az zakkantott még meg, amikor mellőle vissza mentem dolgozni. Szóval két nagy hullámvölgyem volt a második születése és 2éves kora között, meg a harmadik első ovis évében.

Azóta már kamaszok, és megtanították,hogy a türelmetleségnek semmi értelme , meg az amúgy is az ő kiváltságuk:P

Ja, 3F : 14, 18,19,

Sok sikert, mi is azt hittük ezt nem lehet túlélni, de most meg már ÚÚÚÚgy hiányoznak.

2012. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az enyémek 3,5 éves fiú 20 hós lány. 22 hó korkülönbség. Egész jól összeszoktak de vagy nagyon jól elvannak vagy egyfeszt civakodnak vagy nagy egyetértésben idegelnek :-) szeretnék harmadikat de nem tudom mikor lenne jobb. Ha ők már nagyobbak kb 5 év mulva vagy minél előbb hogy vele is összenőjenek. Időm van amugy 30 leszek a nyáron.
2012. máj. 25. 17:40
 5/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nálunk is ugyanekkora a korkülönbség, de lányok mindketten.

Már 3 és 5 évesek múltak, rengeteget civakodnak, mindkettőnek ugyanaz a játék kell, nagy ritkán van a nap folyamán, hogy egyszer-egyszer egy hullámhosszra jutnak.

Kitartás, türelem!

2012. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

a két nagy között nekem is 20 hó van. most várom a 3-at,a kicsi is már 3 éves,előbb nem vállaltam volna be. vagyis előbb akartam alapból,de amikor a kicsi 2 lett kibújt belőle kisördög,jött a dackorszak,állandóan szapulja a bátyját, kész rémálom. mindketten ovisok így napközben nyugi van.


én azt mondom-most már-h minimum annyi korkülönbség legyen h a kicsi is legyen ovis.

2012. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ja igen,a versengés is dúrva,mindenbő kettő kell,mert harcolnak érte. és olyt sme lehet h akkor a fiúnak kék a lánynak rózsaszín,mert azon is összevesznek.. szóval ha nyugit zseretnél terhsen meg a picinek is akkor várj 1-2 évet :)
2012. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Inkább türelmetlenné és állandó aggódásba vagyok.

Nem egyszerű 4 gyerekkel.


14,12,9,2 éves gyerkőcök anyukája

2012. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, ez az egyforma dolog nálunk is így van. Vettem két pöttyös labdát, egy kéket, és egy pirosat. 5 perc alatt a nagy 5* variálta meg hogy melyik lesz az övé, így inkább visszavittem az egyiket, így van két egyforma színű. De akkor meg az volt a gond hogy most melyik kié. így a nagynak rá kellett rajzolnom az ovis jelét :-)
2012. máj. 29. 10:07
 10/18 anonim ***** válasza:
na igen :) nálunk eddig volt egy sárga motor és egy rózsaszín bébitaxi. motorra tojtak,a taxin vívtak,így vettünk egy másikat. hadd ne mondjam h most a motoron megy a harc,lökdösik le egymást róla,mondtam reggel a férjemnek h ugyanilyen sárga motor nélkül haza se jöjjön,mert rémálom az egész udvaron lkét,ahoyg megjönnek,rögtön ordítanak h ééééééééééén ülök ráááááá!!!!!! :)) ha nem hoz a férjem motort,esküszöm addig elrakom,megmondom h szervízben van :D
2012. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!