Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy szeretem a...

Mitől van az, hogy szeretem a gyerekeket, de szülni nem akarok. Félek a szüléstől. MIt lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

1. Hány éves vagy?

2. Az élethelyzeted olyan, hogy abba nyugodtan vállalhatnál gyereket? (komoly párkapcsolat, esetleg házasság, plusz megfelelő anyagi helyzet.)

Többeket ismerek, akik nem akartak szülni, aztán amikor megérett rá a helyzet, mégis vállalták.

2012. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az anyagi helyzetről és a családi kapcsolatról van szó. Hanem magától a szüléstől félek, a fájdalomtól stb.
2012. máj. 25. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenki fél a szüléstől. Én a kivételek közé tartozom. Nem azért mert olyan bátor lennék, hanem mert tudtam, hogy eljön ez a nap. Tudtam, hogy bizony nem marad bent és lesz ami lesz, ki fog bújni. :D Mikor elkezdtem vajúdni lassan összeszedtem magam, bementem a kórházba és ment minden magától. Nem mondom, hogy nem fájt, de túléltem. :) Utólag pedig szinte már olyan mintha, egy sétagalopp lett volna. :D
2012. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is mindentől félek még a vértől is elájultam.Aztán szép lassan hozzászoktam s 4 gyerekünk született.Hidd el le lehet győzni s nagyon szép dolog az anyaság!

Tényleg brutálisan fáj a szülés,de ki lehet bírni hisz még 4 után is itt vagyok.

2012. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már szültem és félek a szüléstől :(


A megoldást az érzéstelenítésben látom. Ha jó szakember, aki csinálja, akkor biztos használ. Legalábbis most ezzel nyugtatom magam. Felvágatni azért nem akarnám magam feleslegesen. A császármetszésnek vannak kockázatai, nagyobb, mint az érzéstelenítőnek

2012. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!