Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent az, hogy csak a...

Mit jelent az, hogy csak a gyerek miatt vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Vagyis ha nem lenne gyerek, elválnánk. Aki ezt mondja, hogy érti? Azért vannak együtt, mert így többet keresnek így könnyebb eltartani a gyereket? Vagy, hogy a gyerek ne csonkacsaládban éljen? Vagy mit jelent?
2012. máj. 22. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
A gyerek miatt együtt maradtak, együtt nevelik, de köztünk nincs semmi. Ezt jelenti.
2012. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
AZ utóbbit, rosszabb esetben az anyagiakat is, vagy csak azt. Láttam már olyan családot, ahol egyszerűen a szülőknek nincs pénzük a különköltözéshez
2012. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, a szó szerinti jelentését értem. Az érdekelne, mi van a mondat mögött.
2012. máj. 22. 13:15
 4/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek írtam az előzőt.
2012. máj. 22. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
én meg láttam már olyan családot ahol anyuka nem is tudta hogy csak ez miatt vannak együtt csak apuka igy csajozott,anyuka meg fel se fogta mikor visszahallotta hogy a férje szerint csak a gyerek miatt vannak együtt! szoval az sem mindegy ki mondja és az sem mindegy kinek és miért..
2012. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

Is-is.

Azért vagyunk együtt, mert ha külön mennénk kapnék 10-30 ezer forint gyerektartást, plussz az én bevételem. Nem lenne elég semmire.

Azért vagyunk együtt, mert semmim nincs,senkim nincs, nem tudok hova menni a gyerekkel.

Azért vagyunk együtt, mert nem akarjuk, hogy a gyereken csattanjon az ostor, mert mi képtelenek vagyunk az együttélésre.

2012. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha azért maradnak együtt, hogy együtt neveljék a gyereket, aki viszont érzi a feszültséget (mert nem hiszem, hogy békében lehet együtt élni azzal akit már nem szeretünk), azzal inkább ártanak a gyereknek.
2012. máj. 22. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Azért vannak együtt, mert a gyereknek apára, anyára is egyformán szüksége van. Apa nem bírná elviselni, hogy egy héten 1x lássa a gyerekét. Nálunk ezt jelenti.
2012. máj. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%
és ki az aki ismét lepontoz minden válaszolót???
2012. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem tudom, mostanában teljesen értelmetlen pontozások vannak. szerintem ezzel szórakozik
2012. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!