Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti milyen nemű...

Anyukák, ti milyen nemű gyereket6gyerekeket szerettetek volna?

Figyelt kérdés

Pl.elsőnek lány másodiknak fiú vagy,hogy?

Milyen neműek lettek?

Nekem van egy 5,5 éves,egy 2,5 éves lányom és 36 hetes vagyok az öcsijükkel.Mindig így terveztem.Kíváncsiságból kérdezem.


2012. máj. 27. 14:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
gyereket/gyerekeket-elírtam
2012. máj. 27. 14:27
 2/16 anonim ***** válasza:

elsőnek fiút akartam -lány lett

másodikra fiút-lány lett

harmadszor úgy indultam :oké lesz 3 lányom-fiú lett:)

2012. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
lányt és lány is lett
2012. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
:)))
2012. máj. 27. 14:33
 5/16 Sókristály ***** válasza:

Családalapítás előtt soha nem gondolkodtam ezen, valahogy csak gyerekként gondoltam a leendő csemetéimre.

Aztán érdekes lett a helyzet. Mind az ötször lányt vártunk, de mégsem öt lányt.

Az elsőnél az uh-n lányt tippeltek, beleéltük magunkat, és bár addig nem is gondolkodtunk a nemén, onnantól lánynak vártuk. Fiú lett.

A másodiknál azért vártunk lányt, mert fiunk már volt. Ő is fiú.

A harmadiknál 2 fiú után szerettünk volna lányt, Ő tényleg kislánynak született.

Eltelt közben 10 év. A negyediknél újra lányt vártunk, hogy kiegyenlítődjenek az erőviszonyok. Lány lett.

Az ötödiknél azért vártunk lányt, mert bár ilyen is, olyan is van a családban, de a legkisebb lány, gondoltuk, jobban ellesznek egymással. Fiú lett.

2012. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Sokáig nem akartam gyereket, aztán meggondoltam magamat, hogy szeretnék egy fiút.

Erre született egy lányom, és közben rájöttem még akarok gyereket, sokat sokat.

Utána született még egy lányom, őt lánynak is akartam.

Harmadikra már mindegy lett volna, hogy mi a neme, bár ha pisztolyt fogtak volna a fejemhez, hogy válasszak, akkor talán lányt mondtam volna, de fiú lesz, még pocakban van.

2012. máj. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Fiú-lány :)

Így is jöttek :)

/De mondjuk ha fordítva jöttek volna vagy 2 lány , 2 fiú akkor se adtam volna őket vissza :)/

2012. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem csak az volt a vágyam, hogy ne csak egy gyerekem legyen (nekem nem lehetett tesóm eü. okok miatt), hanem legalább 2, és legyen fiú és lány is, de a sorrend mindegy.


3 gyerekem lett, lány-fiú-lány sorrendben, többet már nem tervezünk.

2012. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Párom is, én is fiút szerettünk volna. Már előre beszéltük, hogy mindenből rózsaszínt veszünk, tutira nem fiú lesz úgyse, csak mert azt szeretnénk! Fiú lett!!!
2012. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

2 kislányt szerettem volna,ehelyett 2 fiam van.


De már nem is bánom,mert alapból fiús szülő vagyok:)

Nem biztos,hogy elviselném a pónikat,hello kittyket,rózsaszín dolgokat:)

2012. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!