Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miket sikerült beszereznetek...

Miket sikerült beszereznetek a mai bababörzén? Megvettétek amiket szerettetek volna?

Figyelt kérdés

Nekünk félig meddig sikerült. Szendvics kókuszmatracot, pelenkázóra szivacsot, babaszoba dekórációt és egy édes plüss bundazsák félét sikerült vennünk. Mondjuk tüzetesen nemtudtunk körbe nézni mert hamar elfáradtam az óriás pocakommal:)

32hetes kismama


2010. szept. 18. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én overált szerettem volna és télikabátot lányomnak, 1,5 éves. Szerintem nagyon drága ez a bababörze, máshol fele ennyiért adják börzéjen a ruhákat!

Használt télikabát, ami tetszett, 4000 ft! Overál ami tetszett 4500! Inkább nem vettem, kipótolom 1-2 ezerrel és szép újat kapok!

Kardigánok 1500-1800 között voltak, és a többsége a ruháknak nagyon hasznàlt volt, amit rá sem adnék a gyerekre.

Végülis hálózsáké mentem, azt vettem 2db- ot újat! 4000/db volt.

1 őszi kabátot, 500ft

1 sapkát 500ft

1 pulóvert 500ft

1 széldzsekit 1500ft

annyira nem érte meg, mert ugye az utiköktség 1000, belépő 980, parkolás 800ft. Egy kis kiruccanásnak jó volt, rengeteg volt a pici ruha 0-1 éves korig, szerintem annak éri meg aki babát vár, vagy pici a babája!

Hát én rendesen lefáradtam:) lányom nem akart megülni a babakocsiban, vagy követtem szaladtam utánna, vagy cipeltem.

2010. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem volt nagy durranás. Tényleg nem olcsó. Vettem egy sapkát 600ft-ért, de csak őszit, mert a téli sapi 2000ft volt és akkor már megveszem a H&M-ben a Hello Kitty-t 1200ft-ért. Én személy szerint Tommy tippe kukazsákot vettem az jo árban volt 1400ft/db, boltban 1990ft. Vettem Humana tejpépet 429ft/db az baromi jo ár volt érte. Kicsi kocsicipőt kivül belül bőr 1600ft-ért. Szoval beleszámitva azt hogy csavarogtunk kicsit...talán igy megérte,de sajnos a parkolási dij és a belépő kifizetésével már nem az igazi.
2010. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feltűnt, hogy az árak kezdenek elszállni. És továbbra sem értem, hogy miért a drága darabáras turisoknál van legnagyobb tülekedés (2500 ft /nadrág elég nevetséges ár, szerintem.)

Azért én elég jól bevásároltam, 3 nagy zsákkal jöttem haza:

Télikabát mindkét lányomnak, a kicsinek síoverál, hótaposó (1500), széldzsekik (800 ft/db), bélelt vastag nadrágok (800-1000 Ft) és szabadidőnadrágok (kb. 500-700 ft)a nagynak , vastag bélelt füles sapka sállal mindkét lányomnak (1500 ft/db), téli polár egybepizsama 110 méret (1500 Ft), hálózsákok (1000-1200 Ft). Mindegyik ruha alig használt, nagyon jó állapotú, és divatos, vagány darab. :) Vettünk még néhány duplo alkatrészt, egy Barbie-s vágató lovat(800 Ft) és a legjobb vétel egy szinte vadi új, tökéletesen működő Fisher Price tanuló telefon 500 Ft-ért.

2010. szept. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!