Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nemű babát/babákat...

Milyen nemű babát/babákat szerettetek volna? És mit szóltatok amikor kiderült a baba neme? És az Apuka?

Figyelt kérdés
Természetesen minden kis baba egy csoda, és a legfontosabb az egészség. De a szíve mélyén talán mindenki jobban vágyik valamelyik nemre.
2012. ápr. 18. 10:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a férjemmel kislányt szerettünk volna. Amikor mondta a doki az uh-n, hogy kislány, igencsak a sírás szélén álltunk. Iszonyatosan boldogok voltunk, szinte e föld felett jártunk. :) Anyukám is bent volt, ő sírva hívta fel aput, hogy kislány lesz. :)

Ha lesz még gyermekünk, akkor mindegy lesz milyen nemű babánk születne. Azért vágyok még egy kisfiúra, remélem egyszer nekem is. :)

2012. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) Én úgy vagyok vele, hogy az első babánál tényleg teljesen mindegy hogy mi lesz. :) A párom nagyon fiút akar elsőre.
2012. ápr. 18. 10:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a szivem mélyén kislányt szerettem volna, a párom kisfiút. Viszont végig biztos voltam benne hogy fiú lesz. Az is lett. De nem bánom. Imádnivaló kislegény. Majd a következő talán lány lesz. :)
2012. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi évek óta szerettünk volna babát, de a körülmények most engedték meg! Elsőre összejött, mindig is kislány pártiak voltunk, kislány lesz! Hatalmas öröm, mikor kiderült, párom világnak kürtölte... olyan aranyos volt!

28 hkm

2012. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon lányt szerettem volna. Amikor először mondták az ultrahangon, hogy valószínűleg kisfiú, akkor egy darabig még reménykedtem, hogy talán rosszul látszott, és inkább mégis kislány, de azért nem estem kétségbe attól, hogy fiam lesz :)

Most már 4 éves nagyfiú, és egyáltalán nem bánom, hogy nem lányom lett :) Azt az egyet sajnálom, hogy a fiúknak olyan szűkös a ruhaválaszték, az összes bolt tele van kismilló lányrucival, de a fiúknak alig van valami :/ Ezt leszámítva tökéletesen büszke vagyok a FIAMRA :)

2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
2 fiút szerettem volna, azok lettek:) Sírtam örömömben,mikor megtudtam, Férjem is.
2012. ápr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Elso fiu, masodik kislany. :-) en pont igy szerettem vona es apa is. :-)
2012. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szinte teljesen biztosak voltunk benne, hogy kislányunk lesz, mindketten lányos szülőnek éreztük magunkat, fiú névben nem is gondoltodtunk. Aztán a 20. héten derült kis, hogy kisfiú. Olyan boldog szerintem még életemben nem voltam és Apa is rögtön átértékelte, hogy hát legalább a trónörökös ki van pipálva:) Imádom a kis tököst, és azt sem bánom ha majd a második is az lesz.


Bár a cukimuki lányruhácskáknál én is mindig elidőzök :)

2012. ápr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig úgy terveztük, hogy lesz egy kisfiunk és neki lesz egy hugicája. Tökéletesen végrehajtottuk a tervet, első fiú, második kislány.

A 3. baba neme teljesen mindegy! :)

2012. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy volt a neme de a parom nagyon kisfiut szeretett volna. Mi vartunk egeszen a szulesig, csak akkor akartuk megtudni. Kisfiunk lett!!! :)) Mire mentem haza a korhazbol a ferjem lehozta a padlasrol az osszes forma 1 autoit, leportalanitotta oket, hogy majd a fia jatszhasson vele. Nemsokar 2 es fel eves lesz es egyutt jarnak auto versenyekre, repulo bemutatokra stb. Nagyon buszke a fiara.

Baratnomeknel mindketten fiut szerettek volna. Mikor mondtak uh-n hogy lany nem akartak elhinni. Masik uh-ra mentek. Ott is kozoltek veluk, hogy lany. Mar 4 honapos a kislany de meg mindig nem fogtak fel. :( Mondjuk ezt sem ertem, hogy valaki ennyire betegesen vagyik az egyik nem utan. :(

2012. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!