Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a férjem azt mondja, hogy azért szerveztem a gyerekeknek közös tortázós szülinapozást, mert az én szüleim ide akartak jönni leselkedni, hogy mit kapnak a másik nagyszülőktől, a párom szüleitől?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom róla, hogy ezt a pároddal kellene megbeszélni.
2012. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ezt nem anyósodék találták ki?a férjednek jut ilyen az eszébe?Nagyon felháborodnék,gyerekes gondolat.
2012. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már megbeszéltem,szerinte olyan nincs, hogy azért szervezek ilyen bulikát, hogy a gyerkek jól érezzék magukat, hanem, hogy jöhessenek lesni
2012. máj. 28. 10:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért ilyen gyerekes a férjed, de szánalmas. Amúgy meg kíváncsi lennék, hogy ha ez az egész - abszolút férfiatlanul - az ő fejéből pattant ki és nem a szülei sugallták, akkor vajon van-e oka ennyire utálnia a szüleidet? Mert ez utálat, nem más.
2012. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is mindig ilyenek miatt -hasonlók- áll a bál. Nekem is rögtön az jutott eszembe, ami a többieknek, hogy ez vajon a férjed gondolata, vagy anyósod sugallja ezt neki! Mert nem mindegy! Amúgy én megtiltottam az ajándékozást (pfuj, lehet lepontozni), nálunk élményt lehet csak adni szüli-, és névnapra is! Egyik nagyszülőktől horgászást kapott, másiktól állatkerti látogatást. Szóval anyósod, vagy a férjed az elméleti szerző, ezekben a butaságokban?
2012. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, de ha nekünk szülinapunk volt, akkor az egész család ott volt. Hogy gondolja a férjed? Külön egyik nagyszülőkkel, külön a másikkal?
2012. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!