Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért álmodok ilyeneket...

Miért álmodok ilyeneket mostanában, a tudatalattim játszana velem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy hova kellene ezt kiírnom...de mivel én a szülés utáni állapotra gyanakszom,ezért itt kérdem meg.

Az álmok hasonlóak,mindig más,számomra kedves,ismerős személlyel.Igazándiból a lényeg,hogy vonzó nőként kacérkodom az illetőkkel(akik a férjem barátai,kollégái)és a vége az,hogy közelednek felém,és csókolózunk.És nagyon jól esik a közeledésük.

Szóval mióta várandós lettem,szültem(8hónapja) maradt rajtam 5kiló +,inkább a hasamon,és a csípőm szélesedett ki.(Szerintem nem olyan vészes)És erre folyamatosan "figyelmeztet" a férjem.Szeret,meg van is házaséletünk,de ez valahogy zavar,hogy már (tudom) nem tart olyan kívánatosnak.Persze ébren eszembe se jutna megcsalni őt....de akkor is hiányzik az elismerő pillantás,a bókok,a TUDAT hogy NŐ vagyok.Szerintetek?


2009. jún. 30. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
a tudatalattidban vágysz arra hogy nöként kezeljenek,ugy hogy arrol a férjed is tudomást vegyen!ezért álmodsz pont a z ö ismeröseivel!
2009. jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!