Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5éves kicsivel, mit vigyünk...

2,5éves kicsivel, mit vigyünk magunkkal egy 1hetes balatoni nyaralásra?

Figyelt kérdés
Nagyik viszik kocsival a cuccot,mi vonattal megyünk hármasban.Azért mennek ők a kocsival,mert a férjem és a huga a két gyerekük,mi már nem férnénk be a kocsiba.Kocsi 5személyes,de ők eleve 3an mennek,s a gyerekülés és mi már plusz 3hely,ami nem fér el. Milyen cuccot szedjünk össze? Milyen utipatikát szedjünk össze? A vonatra csak pelust,kaját piát gondoltuk vinni. Mi kellhet még? Magunknak oké,hogy milyen cucc,de a kicsinek? Köszi előre is a tanácsokat!:)
2012. máj. 29. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

talán ez segít egy kicsit:)

[link]

2012. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen hosszú a vonatút.

Az én fiam is 2,5 éves, ha vonattal utazunk, akkor viszek neki mesekönyvet, 2-3 autót (kedvenc játékot), kis rágcsát (ropi, keksz) mindig teszek be, meg amit igényel (most van egy kedvenc fejlesztő játéka), hogy le lehessen kötni az úton, ne unatkozzon. Van egy kis sporttáskája (tényleg kicsi), abba belefér neki az a pár játék, amit szeretne hozni, vagy a kis hátizsákjába pakolok, szintén ő tudja hozni.

2012. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Budapestről megyünk,szóval kb 3óra. Lellére megyünk azt hiszem. Kicsi még szerintem nem "hoz" táskát.. MT-ben utazik főleg,beszerezzük esetleg egy kis könnyű babakocsit arra az időre? (Láttam vaterán 3kg-osat)
2012. máj. 31. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!