Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik egyedül vagytok...

Anyukák, akik egyedül vagytok albérletben gyerek (ek) kel? Mennyi a havi össz bevételetek (CsP, fizetés, tartás díj, esetleg a szülők támogatása)? És hogy jöttök ki a pénzetekből? Tudtok valahogy spórolni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 31. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én szlovákiában élek,de egyedul nevelem a fiamat aki 3 éves,és albérletben lakunk,egyenlore.Euróban leirom kb mennyibe kerul.400 euro a lakbér,ovi 50 euro havonta.Benzin kb 300 euro,kaja 200.Ruha,játék az változó.Gyerektartást nem kapok,keresetem változó.Átlagban 2500 euro.Családom nincsen sajnos,anyukám nem régen hunyt el.DE régebben pár hónapja én sem kerestem ennyit,sot munkám sem volt!!Akkor bizony meg kellett nézni mit veszek...spórolni csak akkor lehet,ha van mibol.Most igyekszem mindent fillert félre tenni,nehogy rossz helyzetbe keruljek megint.Konkrét tippem nincsen,de igyekszem akciosan vásárolni,és nem veszem mindenbol a drágát.sot!Ruhaimon sporolok,ugyértve vásárolok,de esszel,nem csak a legdrágább helyeken.Sajnos nekem a munkámhoz hozzátartozik hogy igényesen oltozzek,es en alapbol ilyen no vagyok!Te hogyan csinálod a spórolást?Hany gyermeked van?
2012. jún. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, nekem két gyermekem van (6 hónapos és 2 éves), most költözünk külön, és fogalmam sincs, hogy min fogok spórolni, mert eddig is elég szűkösen éltünk, és most ugyebár ugyanannyi pénzből két albérletet, két háztartást kell majd fenntartanunk :(

Nekem az össz jövedelmem kb 120 ezer Ft, aminél vannak sajnos sokkal rosszabbak is , de még így is, ha kiszámolom, hogy hónap elején megveszek mindent, amit nagyon muszáj (pelenka, tisztálkodási-, tisztítószerek, stb), kifizetem az albérletet meg a rezsit, alig marad kb napi 7-800 Ft-om, és akkor nem marad ruhára, se a gyerekeknek, se magamnak, nem marad egy kis hétvégi programra, vagy bármire. Nagyon kilátástalan most minden, nagyon el vagyok keseredve :(

2012. jún. 2. 22:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Minden rendbe fog jonni,meglatod!Csak kitartás.Nekem két hónapja halt meg az anyukám,nem volt munkám,párom sem,pénzem sem,kilátásom sem.Csak a gyerekem akit el kellett tartanom.Borzasztó volt.De kibírtam,lett munkám,lett pénzem,kezdek rendbe jonni.Te is igy leszel.De legy pozitív,az segít.Kérlek,ha tudok neked v.hogy segíteni,írd meg.A fiamról marad egy csomó ruha,én mindent ujonnan vettem,mert senkitol sem kaptam,szóval jó allapotúak,sz´vesen odaadom oket.Még én sem vagyok a helyzet magaslatán,de igyekszem.Merre élsz?Elso voltam...:)
2012. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És neked is kuldok ruhat,ha elfogadod.Meg persze ha jok lennének rád.En a legkisebb méretet hordom mindenbol.Remélem tudok neked segíteni,és hamar rendbe jottok!!Sok erot!!
2012. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!