Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti vesztek, vettetek használt...

Ti vesztek, vettetek használt melltartót? Én hol tudnám árulni a melltartóimat? Valami jó oldal? Nem vatera vagy teszvesz

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem és nem is vennék.Egyébként pl ahol hírdetheted még: apród,jófogás
2012. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
melltartót én sem vennék használtan...akkor már inkább a kínai.Ott is olcsó és legalább új.
2012. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak a használt ruhák, de melltartót és bugyit mindig újat veszek magamnak.
2012. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vennék használt fehérneműt. Ha mindenképp el akarod őket adni, meg lehet próbálni esetleg bolhapiacon, vásárban.
2012. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vennék fel használtat soha! Akkor inkább vásárba nézek olcsón, ha arra lenne szükségem!
2012. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vaterán, teszveszen. Amúgy nem értem miért nem vennék fel a válaszolók. Kimosom, domestosos vízben és kész. A póló, pulóver amit használtan vesznek az is ugyanúgy hozzáér a bőrhöz nem? Még a bugyi tényleg amit nem szívesen vennék fel én sem. Én pl nem tudok a kíynaiban melltartót venni, mert nagyok a cicijeim, és sajnos két gyerek után nem is éppen feszesek, így azok nem tartják meg. Ami jó lenne az 10.000-nél kezdődik a boltokban. Annyit sajnálok kiadni érte.
2012. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Idegentől" használtan én sem vennék használt fehérneműt. Persze, értem, hogy ki lehet mosni, fertőtleníteni, stb., de valahogy mégsem. Viszont egyik barátnőmtől kaptam 2 db szoptatós melltartót, azokat hordtam is.


Nekem nem igazán sikerült eltalálni a szoptatós melltartó méretet és amiket vettem, utána teszveszen/vaterán adtam el (volt közte olyan is, amit sosem hordtam, meg olyan is, amit igen, mondjuk én mindet csak melltartóbetéttel viseltem).

2012. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Fel is raktam...nekem sincs bajom a használt cuccokkal, bár bugyit nem vennék, meg agyonhasznált ruhát sem...


Pont a méretem miatt árulom a melltartókat, én se tudok kinaiban vásárolni:(

2012. máj. 31. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!