Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiú ikreknek melyik neveket...

Fiú ikreknek melyik neveket választanátok? Henrik és Richárd, vagy Ádám és Máté?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 13:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Szintén Richárd és Henrik vagy

Richárd és Ádám

Henrik és Ádám

Máté semmiképp...:)sok van mostanában

2012. jún. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Ádám és Máté
2012. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nekem régóta Henrik az egyik kedvencem, bár a férjem sincs igazán kibékülve vele. Még gondolkodunk a variációkon. A vezetéknévhez mindegyik név illene.
2012. jún. 3. 10:34
 24/29 anonim ***** válasza:
Ádám-Máté, és nem azért mert Ádám a szerelmem:P A Henrik-Richárdról a középkor jut az eszembe:PP
2012. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Igen, a Henrik-Richárd kicsit királyos:) A Henrikben az tetszik, hogy nem egy felkapott név. Viszont nem igazán lehet becézni. Az Ádám-Máté valóban elég gyakori manapság, viszont kellemes, rövid nevek.
2012. jún. 7. 21:41
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Ádám - Máté tökéletes páros. Bár nem ikerpár, de testér párt ismerek ezekkel a nevekkel.

Nekem tetszik a Henrik, az egyik dédapámat hívták így, német-sváb származású volt. De a családban Heni-nek becézik, ami lányos. A Richárd szerinte szörnyű.

Esetleg Ádám Henrik és Máté Rihárd párosításban? vagy túl hosszú?

2012. jún. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
igen, az már hosszú lenne. Két nevet nem szeretnénk adni egyik gyereknek sem.
2012. jún. 23. 23:41
 28/29 anonim ***** válasza:
10%

Én is az Ádám-Máté párosra admám a voksom.

A Henrik és a Richárd nevek nem tetszenek. Valahogy nekem pökhendi, arrogáns embert juttatnak eszembe... Bocsánat azoktól akik szeretik... :)

2012. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
42%

Ádám és Richárd, nekem ezek tetszenek.

(Én is Richárdot szerettem volna, csak kislány lett:-))

2012. júl. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!