Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kovács Anita Hella? Kovács...

Kovács Anita Hella? Kovács Norbert Ádám? Még nem tudom, hogy fiú lesz-e vagy lány. Szerintetek jók ezek a nevek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
A Hella nem tetszik, a többi jó szerintem.
2010. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Hella gyönyörű. Bár én Kovács Hella Anitaként adnám. :) A fiú név is jó. Gratulálok a babóhoz. :)
2010. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is Hella Anita. :) Nekem is tetszik.

Nekem a fiúnév is jobban tetszene fordítva, Ádám Norbert. De amúgy jó választás mind a négy név.

Sok boldogságot nektek!

2010. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végülis azért ilyen sorrendben lesznek. ill. lennének a nevek, mert a férjem lányt szeretne jobban, és Anitának szeretné hívni. A Hellát én szeretném. Én fiút szeretnék, és ezért Norbert az első név, második nevet a férjem adta. Kicsit gyerekes, de ez egy játék, hisz még azt sem tudom fiú, vagy lány lesz, de nekem mind a négy név tetszik, így csak egy fontos számomra, hogy egészséges legyen.
2010. júl. 4. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindkét névnél fordítva sokkal dallamosabb, főleg a lánynévnél. Csak ejtsétek ki hangosan és már teljesen mindegy lesz, hogy ki mit akart, ha úgy sokkal szebb: Kovács Hella Anita. Attólmég lehet Anitának hívni. Én Benedeket szerettem volna, de a 2. neve lett volna a hangzás miatt. Aztán kislány lett!
2010. júl. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kovács HellAnita azért nem olyan jó...


Kovács Anita Hella és a fiúnév is teljesen rendben van szerintem :) Norbert Ádámot könnyebb kimondani, mint az Ádám Norbertet.

2010. júl. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, én is így gondolkodtam :-D
2010. júl. 4. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!