Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit gyakoroltál vezetni...

Mennyit gyakoroltál vezetni mielőtt gyermekeddel útnak indultál akár egyedül akár mással?

Figyelt kérdés
Olyanokra is lennék kiváncsi akik oktatóval is gyakoroltak. Mennyi tanórát vetél?
2012. máj. 31. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
off,de érdekel a kérdés,én is most tanulok vezetni :)
2012. máj. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Miért vettem volna plusz órákat??? 7 éves volt a jogosítványom, mikor az első gyermekemet szültem, napi szinten vezettem addig is, utána is. Jelenleg egy 4 évessel és egy 2 évessel vezetek + 4 hónapos terhes vagyok, de munkába, bölcsibe, oviba, orvoshoz járni kell.

Ugyanúgy vezetek, mint gyerek nélkül. Ők be vannak csatolva, tudják, hogy anya vezet, és nem érek rá hozzájuk forogni hátra. Tudják, hogyha bajuk van, akkor szólnak és megvárják, míg leállok valahol. Menet közben nem zaklatnak.

2012. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Friss jogsisokat kérdezel? Vagy arra gondolsz, hogy gyakorolt-e valaki szülés után, mielőtt elvitte a babát autóval?


Nekem 1998 óta van jogosítványom, rendszeresen vezetek és vezettem, így külön nem gyakoroltam a baba miatt:)


De a barátnőm 1 hónapig járt oktatóval hetente két alkalommal vezetni a forgalomba, mert nem volt magában biztos. Utána mert elindulni a lányával, de az első néhány hétben egyedül nem mert vezetni, mindig volt vele valaki tapasztalt (néha az oktatója:D)

Ha te is bizonytalan vagy, szerintem biztosan nem árt, ha kicsit gyakorolsz:)

2012. máj. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 7 év után most kezdtem el újra vezetni. Kb. 4x-5x voltam a férjemmel gyakorolni olyan helyen, ahol nincs forgalom, aztán itt a környékünkön mentünk egy pár kört már forgalomban kb. 3x, utána jött az, hogy a kislányommal ketten megyünk már, de még nem nagy távolságokat. Inkább a parkolással vannak még problémáim...
2012. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hónapos volt a lányom mikor letettem a jogsit. Nem sokkal később beültem a kocsinkba,hogy akkor én most vezetek.Aztán rájöttem,hogy ez űrhajó ahhoz képest,amin vezetni tanultam,így néhány napra-hétre jegeltem a dolgot. Aztán csak a férjem jelenlétében vezettem jó darabig és szerintem olyan 3 hónapos lehetett a jogsim,mikor először mentem a lányommal egyedül.Mindenhol lezárások voltak,érdekes volt.De addigra már megtanultam biztosan kezelni a kocsinkat.Nem féltem,csak volt bennem egy kis drukk. Azért is nem hamarabb,mert a város közepén laktunk,bárhová elértem 5 perc alatt gyalog vagy bicilkivel.Azóta elköltöztünk,most már napi szinten autózok vele (illetve már velük)
2012. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam is napirenden van a kérdés mivel nagyon-nagyon rég vezettem utoljára, a jogsim le is járt. Most fogom hosszabbítani és utána szeretnék néha elmenni autóval ide-oda (persze a kislányommal együtt), de fogalmam nincs, mennyit kell majd gyakorolnom, mire biztos leszek magamban...a párom szerint 1 évet. Szerintem egyénfüggő mert akinek van hozzá érzéke, az gyorsabban belejön. Pl egyik barátnőm úgy vezet mint akármelyik nagyon ügyes pasi. Én viszont elég béna vagyok.
2012. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt kihagytam, hogy friss jogsisok, vagy előtte nem vezetőkre gondoltam. Járok oktatóhoz, de a végtelenségig járhatnék, mert mire elég jó leszek. De persze a rutint nekem kell megszereznem.

Ja és a vetél= vettél :-)

2012. máj. 31. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!