Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szólnátok az illetékes...

Ti szólnátok az illetékes gyámhivatalnak egy hasonló esetben? Kamaszfiú vs. Anyatigris.

Figyelt kérdés

7. osztályt végző, lassan 14 éves kamasz fiúról van szó. Az édesanyja nem engedi, hogy különszobában legyen a fiú, mellette "kell", hogy aludjon. (Egy beszélgetés alkalmával mondta nekem a kisfiú, hogy ő már szívesen aludna külön, de "anyuék nem engedik") Nyilvános helyen úgy ölelkeznek, és puszilkodnak mint egy szerelmes pár, belecuppognak nyögdécselve egymás fülébe. Minden ismerősüknek az a véleménye, hogy sokszor zavarba ejtő az intimitás kettőjük között. Mi történhet a hálószobában, ha ezt csinálja az anyuka bárki előtt?

Milyen hatással lesz ez a pubertáskorban egy fiúra? Bele kell ebbe avatkozni, vag



2012. máj. 31. 16:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Bele kell ebbe avatkozni, vagy hagyni kell, hogy: lesz ami lesz...?
2012. máj. 31. 16:08
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szóljatok valakinek, mert ez beteges. Tuti hogy valami nem stimmel. A nevedet úgysem adhatják ki az anyának.
2012. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
először az anyával kéne beszélni,ha ez nem megoldható,akkor szólnék a gyámhivatalnak.
2012. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyámhivatalnak, igazad van! A vér meghűlt bennem ahogy olvastam.
2012. máj. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
hát nem tudom, de bizarr az tuti...már csak abba gondoljunk bele, hogy a mai 14 éveseknek, és már nekem is 14 éves koromban, volt "szerelmem" persze csak puszi, meg kézen fogás semmi egyéb, de a mai fiatalok ilyenkor már elég érettek. ez nagyon durva, szegény gyerek. én nem mernék szólni, más dolgába beleszólni, de aki mer lépni, és látja a szitut, az szóljon.
2012. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
majd azért meséld el nekünk, h mik a fejlemények, kíváncsi vagyok
2012. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először az anyával beszélnék.
2012. máj. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!