Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Volt hasonló...

Mi lehet ez? Volt hasonló valakinél? Esetleg lett belőle baba?

Figyelt kérdés

Tudom, csináljak tesztet, vagy menjek orvoshoz. De orvoshoz csak jövőhéten tudok menni, teszt pedig negatív lett tegnap.


Szóval a sztori röviden:

Április elsején volt meg utoljára rendesen, az a rendes, sűrű, sötétpiros mensi. Most 1 hetet késett, de "megjött" 7-én. De szinte semmi, vagyis nem az a rendes mensi, nem rendes sűrű vér, de nem is barnázás.

Szülés után mikor először megjött (2 éve), azóta mindig rengeteg van, első nap iszonyú görcsökkel, betét-tampon együtt is csak 3 órát bír. Szóval ezt most nem értem, mi ez a mensi-szerű valami, semmi hasfájás, semmi jel...

Volt valakinek ilyen, vagy hasonló? Mi okozta?


2012. máj. 10. 08:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!en pont igy vagyok most mint te.aprilis elsejen megjott,most majusban kesett egy hetet,hetediken megjott,alig v-mi.Ver nem volt,csak elso nap egy keves,es masnap barnazas.szerdara elmult.Szoval nem tudom mi van...Tesztet masodikan csinaltam,negativ volt,azota nem csinaltam.Szerinted kene?vagy mastol is lehet ez,nem csak terhessegtol.szerintem egyszeruen ez most igy alakult,vagy nem volt peteeres.Szep napot
2012. máj. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 dologra gondolok:

1. késett a mensitek az ovu kitolódása miatt és a kis vér 7-én beágyazódás lehetett v

2. csak hormoningadozás és nincs baba

Remélem, h az 1. :)

2012. máj. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Csináltál tesztet? Vagy van valami egyéb változás?

Én nem jutottam el orvoshoz, azóta tesztet sem mertem csinálni, mert már sokat csalódtam, de 2 napja görcsölget a hasam is (enyhén, mensi szerűen).

2012. máj. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!