Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sérvműtét után szülehetek még...

Sérvműtét után szülehetek még gyermeket?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk a párommal második gyermeket,de sajna az első terhességem után hasfali sérv alakult ki amit sajnos operálni kell,ráadásul hálót ültetnek be,mert már eléggé nagy.Szerintetek vállalhatunk így majd még egy babát??? Elvagyok keseredve nagyon. :(
2012. máj. 31. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem lágyéksérvem van, amit 2001-ben műtöttek, de a műtét után egy hónappal kiújult. 2 éve szültem az első, 2 hónapja a második babámat, a terhesség és a szülés is mindenféle probléma nélkül zajlott. Annyit mondtak a sebészeten (az első terhességem elején mentem el megnézetni a sérvem állapotát), hogy ha már nem akarok több babát, vagy ha nem tervezek rövidesen újra babázni, akkor meg lehet újra műteni, de szerencsére nekem nem olyan nagy, egy jó ujjbegynyi a sérvkapu.


Ha megműtenek, akkor konzultálj a sebésszel, meg a nődokival is a hogyantovábbról, ők mégiscsak szakmabeliek, velünk, "sima" anyukákkal ellentétben.

2012. jún. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Kicsit megkésve de nagyon szépen köszönöm a válaszodat!!! Beszéltem az orvossal,azt mondta lehetséges a szülés,de csak és kizárólag programozott császárral. A császártól kissé tartok,de a lényeg,hogy lehet még babám! :)
2012. aug. 5. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!!

Nekem 2 gyerekem van és a második után kb. 4 hónapja műtöttek hasi sérvvel és hálóval.A dokim azt mondta, hogy még 10 gyereket is szülhetek:)

Megmondom őszintén azért még érzékeny a terület de gondolom maga a műtét miatt a hálóval is ugyanolyan erősnek érzem a hasfalam:) csak persze nem dudorodik kis semmi:)

Szóval bátran:)!

2012. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!