Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sérvműtét után vagyunk, lenne...

Sérvműtét után vagyunk, lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)most műtötték a kutyámat a köldöksérve miatt.

volt egy kis kavarodás, és nem kérdeztem meg, hogy mikor kell visszamenni varratszedésre, mikor adhatok már neki enni, mikor vihetem sétálni?...



köszönöm a válaszokat!:)


2011. nov. 25. 13:45
 1/5 Hovarju ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre a műtétet végző orvos tud adni pontos és megnyugtató választ. Nyugodtan hívd fel őket.


Jobbulást a kutyusnak.

2011. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi az offér, de milyen egy ilyen műtét? A cicámnak van köldöksérve, őt nem nagyon zavarja, csak engem érdekelne, hogy pontosan milyen. :)
2011. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:

Ahogy már nem kába, biztosan tud sétálni, nyugodtan viheted. Nem egy nagy műtét, nem kell napokig feküdnie.

Varratszedés 1 hét múlva szokott lenni.

2011. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!!:):)


most kezd elmúlni szerintem a szédülése, már tömi a fejét táppal...:)


nem tudom, hogy zajlott a műtét, bevittem, és 20 perc múlva már hoztam is haza...:)


szerintem érdemes megcsináltatni - bár cicánál biztos más -, de az én Manómnak kölyök kora óta volt, és mostanában nagyobb tojás méretűre dudorodott...

ha jól tudom, nagy galibát okozhat (pl. bélelzáródást), ha a belei beszorulnak oda (most lehet, hogy bődületes nagy hülyeséget mondok...)


Én meg rengeteget futtatom, és nem akartam megvárni, hogy komplikáció lépjen fel...

a doki is jónak látta a műtétet, és mivel nem egy lehúzós típus - tehát nem ezért műtötte meg -, átestünk rajta.:)



köszönöm a válaszokat!:)

2011. nov. 25. 15:39
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Nem mondtál hülyeséget, valóban okozhat bélelzáródást. Legjobb még kölyökkorban megcsináltatni, mielőtt nagyra nő, akkor csak egy kis metszés és két öltés.
2011. nov. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!