Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszenek nektek az alábbi nevek?

Tetszenek nektek az alábbi nevek?

Figyelt kérdés

Nátániel, Boáz, Joel, Simon, Mózes, Izsák, Jákob


Ezekben a nevekben gondolkodunk most.


2012. jún. 1. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha muszáj választani, akkor Simon, de ne haragudj a többi nekem nem tetszik.
2012. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát ezek közül nekem is a Simon.

Gondoljatok arra hogy felnőttként hogy fogja viselni ezt a nevet. Jó név még a Noel.

2012. jún. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Mózes nagyon tetszik, és a Sima sem hangzik rosszul.
2012. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sima=Simon
2012. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A Mózes a legjobb hangzású, nekem nagyon tetszik, de a fiamnak azért nem adnám. Sajnos nevetség tárgya lenne.

A Nátániel és a Joel egész jó, és viselhető.

2012. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mint minden utónév, ezeknél is főleg attól függ a viselhetősége vagy a milyensége, hogy mi a vezetéknév előtte. Egy jó ritmusú vezetéknévvel, ami után nem hangzik erőltetettnek vagy nagyon "kitaláltnak", akkor a Boáz is lehet telitalálat.

Ami miatt én picit idegenkednék tőlük, az a héber eredetük, nehogy a sok marha emiatt csúfolja esetleg a gyerkőcöt.


Így ismeretlenül nekem a Simon, a Mózes és a Jákob ami szavazatot kapna.

2012. jún. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha zsidó vallásúak vagytok, vagy Izraelben éltek, bármelyik szép lehet, de Magyarországon talán a Simon a legelfogadottabb.
2012. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Simon,esetleg a Nátániel!
2012. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nátániel, Simon, Izsák tetszik, a többi nem igazán. De ha már héber nevek, akkor az Ábrahám nem tetszik? Nekem az a favorit :)
2012. jún. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a Nátániel tetszik, de így magyarosan elég furán hangzik, mert van benne két hosszú Á, és maga a név is hosszú. Rövid alakja a Nátán, én azt adnám. Benne is volt anno a pakliban.
2012. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!