Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az alábbi nevek közül melyek...

Az alábbi nevek közül melyek azok, amelyek számodra a legröhejesebbek és melyek tetszenek a legjobban?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek végig lány nevek.


Nekem egy időben nagyon tetszett a Málna név, de gondoltam csak nem nevezem el egy gyümölcsről a gyerekemet (akkor már lehetett volna sárga dinnye is, elvégre az a kedvenc gyümölcsöm), úgyhogy most a kutyámat hívják így :D


Nálam ezek verték ki a biztosítékot: Zsüsztin, Azucséna, Balzsam (Sampon miért nincs?)



2012. febr. 9. 14:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Arzénia :D Gyömbér XD Váá, de vagy 50 biztos van amin nyílt egyet a csipám.. :D
2012. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:D jaja

Na most a Pompónia és Dzsindzser neveket már nem is minősíteném...:D de legalább jókat nevetek

2012. febr. 9. 14:42
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Döníz :-)


Ízes bukta recept részlet:

"...a kinyújtott és felszeletelt tésztára tegyünk 1-1 kanál dönízt, párdon, sárgabarackízt."

2012. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 foszfor ***** válasza:
Nekem a Kunigunda és a Szüvellő a legnevetségesebb XD. De nekem az Őzike tetszik!
2012. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha van Babetta akkor miért nincs pl. Gilera vagy Vespa?
2012. febr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Te jó ég Immakuláta... csak azért tudom, hogy szeplőtelen a jelentése, mert feltételezem az angol immaculate szóból származik.

Gyerekek itt nagyon durvák vannak :D

2012. febr. 9. 14:48
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Damajanti, Diotíma, Dionízia, Immakuláta, Laksmi , hát ezeket hiába engedélyezik, szerintem nincs ilyen nevű nő Magyarországon.Valami miatt minden nevet aláhúztak nálam piros hullámmal. Pedig nem írtam el semmit:D.

Haverunknál az egyik kutya Alma a másik Dió.

Sok szép név van. A vezeték névtől függ, hogy milyen nevet választok a gyermekemnek. Nem túl egyszerűt, nem felkapottat, és nem olyat ami miatt csúfolhatják.

Ügyfél adatokat vettem fel, a hölgy neve X Jolán.(25 éves)

anyja neve: Banya Jolán. Lakik: Sárkány utca stb. Majdnem felröhögtem...

Nekem női névben a Jolán az olyan lealázó. Jolán, te nagyon hülye... Ennek a férfi megfelelője a Béla nálam.

Volt egy Béla nevű macskám. Már nem emlékszem, hogy kapta a nevét. A mostanit Bandinak hívják. Ezt a Banditából rövidítettük. Pici korában egyszer azt mondtam neki, hogy nagy bandita leszel, te kölyök, ez megtetszett a páromnak, és így ezt a nevet kapta.

2012. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Banya Jolán a Sárkány utcából :D hát ez nagyon tetszik! Béla nevű macskáról az jutott eszembe, hogy nagyimék régen elhunyt cicáját Rongyosnak hívták :D
2012. febr. 9. 15:02
 9/19 A kérdező kommentje:
Most a Kandida neven nevetek nagyon
2012. febr. 9. 15:07
 10/19 anonim ***** válasza:
Manszvéta, Prudencia, Skolasztika, Zomilla. Hm... ízlelgetem a párom vezetéknevével....
2012. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!