Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogy álltok a...

Anyukák, ti hogy álltok a saját keresztnevetekkel? Adnátok a kislányotoknak? Mi a nevetek?

Figyelt kérdés
Felénk mostanában nagyon sok anyuka adja a saját nevét, ezért kérdezem.
2012. jún. 2. 11:42
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
84%
Én Éva vagyok, nincs vele bajom, de a gyerekemnek nem adnám, akkor se, ha engem nem így hívnának, viszont ha nekem lenne a legszebb nevem a világon, akkor sem adnám a gyerekemnek, mert nem vagyok híve annak, hogy a szülőről nevezzük el őket.
2012. jún. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
84%

Az én nevem Szilvia,de kisfiam született.

Semmi bajom nincs a nevemmel,de ha lenne lányom is majd a későbbiekbe,nem ezt adnám neki.

De csak azért nem mert nekem más lánynevek tetszenek.

2012. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
81%
Én Szilvia vagyok.Semmi gondom a nevemmel.De a gyerekemnek nem adnám,mikor terhes voltam a lányommal meg se fordult a fejemben hogy a saját nevemet adjam neki.Na nem azért mert nem tetszik,csak szerintem az régen volt divat,hogy a lányok az anyukájuk nevét a fiuk meg az apukájuk nevét kapták.Annyi szép lánynév van.
2012. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim válasza:
81%
Az én nevem Bella sosem volt gondom a nevemmel.. de sosem adnám a lányomnak ezt a nevet . Az én tündérkém neve Csenge♥
2012. jún. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
81%

Én sem adnám a saját nevemet a gyerekemnek. Igaz nekem semmibajom nincs a nevemmel, de nem akarom tovább vinni a "hagyományt" hogy szülőről nevezzük el a gyerekünket. Párom sem magáról akarja elnevezni így ezzel nincs gondunk, szerencsére. Még nincs gyerekünk de tervezzük már:) Ha lányunk lesz akkor Eszternek nevezzük el közös döntés alapján, ha fiúnk lesz akkor Zoltán vagy András lesz :)

Egyébként Krisztina vagyok 26 éves.

2012. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
81%
Én Klarissza vagyok, amiért haragszom anyámra, mert nem szeretem a feltűnő nevem. A lányom Eszter lett. Beleszerettem abba a névbe. Nem adtam volna semmi pénzért a saját nevem neki.
2012. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
81%
Én Réka vagyok. Nagyon szeretem a nevem, de a lányomnak nem adnám. Nekem nem jön be ez a "hagyomány". Hálás is vagyok anyámnak, hogy nem adta a tovább a nevét nekem, mert az viszont nagyon nem tetszik.
2012. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
81%

Én Eszter vagyok.Semmi bajom a nevemmel,sőt kifejezetten tetszik és szeretem,de a lányomnak semmi kép nem adnám.

Nem szeretem azt a hagyományt,hogy a gyerek tovább viszi a szülei nevét.

2012. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
85%

Nem szeretem a nevem. Minden második ember akinek bemutatkozok, közli, hogy bunkóság rögtön becenévvel bemutatkozni. Én pedig közlöm, hogy ez a rendes nevem.

Soha nem adnám a lányomnak. Az én kedvenc nevem az Alexa, én beleszerettem ebbe a névbe. Kislányom Alexia lett, mert páromnak ez jobban tetszett és majdnem Alexa.:)

2012. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
83%
Én Henriett vagyok,a lányom nem ezt a nevet kapta,mert utálom.A kislányom Petra.
2012. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!