Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libidó növelésre vannak tippek?

Libidó növelésre vannak tippek?

Figyelt kérdés
Tudom nem ebbe a kategóriába tartozik. Van 2 pici gyerekem, annyira lefárasztanak napközben,hogy estére semmi kedvem a férjemhez. Ha rajtam múlna szerintem 1 hónapban 1-szer lennénk együtt. Mivel tehetnék ez ellen?

2012. jún. 2. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
mennyire picik? Egyébként nem csodálom, így vagyok én is...a közös kimozdulás kettesben, az segít, megha a kicsik esetleg a mamánál lennének egy éjjelre. De ez csak álom :(
2012. jún. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék!

Mi is így vagyunk,annyi különbséggel,hogy mi tényleg csak havonta 1x vagyunk együtt!

2012. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet hülyének néztek ,de minél többszöri szex...Próbáljátok ki,h egy héten keresztül minden nap együtt vagytok a párjaitokkal,és nincs kifogás..

[link]

ezt olyan evés közben jön meg az étvágy dologhoz tudnám hasonlítani..


amúgy nálunk működik..vagy azért,mert szerencsés vagyok,vagy valóban azért,mert mi tényleg gyakran vagyunk együtt(min. 2naponta)egy éves,nappal örökmozgó,éjjel 3szor szopizó gyerek mellett..

2012. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Maca Vibe, saját tapasztalat.
2012. jún. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!