Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi nevekről?

Figyelt kérdés
Koppány, Keve, Csongor, Zalán, Levente, Tétény, Előd, Álmos, Bendegúz
2012. jún. 2. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ősmagyar nevek, a fiam neve is benne van a felsorolásban, nekem tetszenek :)

Keve, legkedvesebb nevem:)

2012. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

Most várjuk Leventénket. A többi nem okés nekem..

30hkm.

2012. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Most nagyon trendi ilyen magyaros neveket adni a gyereknek. Nagyon sokszor ritka nevetségesen hangzik, pláne amikor mondjuk Schneider Bendegúz, vagy Nagy Álmos a teljes név... Nekem a felsorolásból a Levente tetszik egyedül. Ez a magánvéleményem, ettől te még olyan nevet adsz a gyerekednek, amilyet csak akarsz.
2012. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A Bendegúz az egyik legrondább név szerintem. De a Leventén kívül a többi sem tetszik. A Levente szép.
2012. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Koppány: szeretem a magyar neveket, de ez nálam a túl-magyar kategória

Keve, Csongor, Zalán, Levente: tetszik

Tétény: közömbös

Előd: nem igazán tetszik

Álmos: jelentése miatt nem tetszik, túlságosan sokat használjuk az álmos szót

Bendegúz: egyáltalán nem tetszik, egy cseppet sem, számomra nevetséges ez a név, amivel csak a gyereket szivatják a szülei

2012. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


ma 20:17


Ez nem "trendiségről" szól. Miért, a Brendon, Kevin, Dzsasztin, Rómeó meg a többi gagyi szánalmas, röhejese név az szép? Ha magyar vagyok, magyar nevet adok a gyereknek, ennyi. Az ilyen nyomorult neveket meg meghagyom a tudjukkiknek.

2012. jún. 2. 20:37
 7/21 anonim ***** válasza:

A mi gyermekeink is magyar nevet kaptak, szintén azért, mit leírtál. Kisfiunk Botond.


Koppány, Tétény, Előd: nem tetszik

Zalán, Álmos: tetszik, de nem adnám a gyermekemnek

Keve, Csongor, Levente: tetszik, adnám is

Bendegúz: nagy szerelem nálam ez a név, de a párom megvétózta, ezért lett Botond.

Ami még tetszik: Zolta, Kolos, Soma, Nándor

2012. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Koppány, Keve, Csongor, Tétény, Előd, Álmos egyáltalán nem tetszik.

Bendegúzzal, Leventével elfogult vagyok, mindkettő van a családban.:) Bendegúz illik egy kis rosszcsont gyerekre, lehet Bendének becézni, ami aranyos.

A Levente hiába szép név, de olyan felkapott lett, rengetek kisfiút hívnak most így...


Viszont a Zalán nagyon szép, nem is olyan elterjedt, kis különleges, jó kis gyereknek, helytáll felnőtt névként is! Szóval nálam a Zalán a befutó, benne van a top fiú nevekben :)

2012. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Tetszik a Koppány, Előd, és Álmos, a Bendegúz pedig úgy becézve, hogy Bendi.

A többi a hangzása miatt nem jön be.


Nekem az egyik kisfiam Árpád, ami szerintem az egyik leggyönyörűbb név a világon, nemcsak magyar eredete miatt, hanem amúgy is. :)

2012. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csongor tetszik. A Zalán sem rossz, de nagyon gyakori.
2012. jún. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!