Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A te férjed figyelmes veled...

A te férjed figyelmes veled szemben a terhességed ideje alatt?

Figyelt kérdés

az enyémre mindig rá kell szólni, hogy ugyan már ne menjen bele autóval a legnagyobb kátyúkba az utcánkban, mert a rázkódás nagyon nem esik jól, sokszor úgy gondolja én direkt játszom meg magam, hogy fáradt vagyok és semmihez sincs kedvem, az agyam tudja miket kellene megtennem, de se erőm, se enegiám...

38 hetes vagyok és van 2 kicsink is.


2012. jún. 4. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Így nem viselkedik!

Nem azt mondom, hogy állandóan azt hajtogatja, hogy ne csináljak semmit, feküdjek meg pihenjek. Látja rajtam, hogy egyszerre akarok mindent csinálni és mindenben megfelelni, de ez lehetetlen. Nem akarja, hogy valami baj legyen.

Nem vezet gyorsan, mert az első terhességemnél a kátyuk indították be a szülést 34 hetesen.

Segít, amiben tud, de a nehéz fizikai munkának a közelébe sem enged.

Nem értem a férjed...

32hkm

2012. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krisztivan ***** válasza:
Nem lenne a párom ha nem lenne alapból figyelmes.Terhességem alatt duplán figyelt ránk:-))
2012. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon kellemetlen volt, amikor kátyúba mentünk, de a férjem nagyon rendes volt, próbált olyan útvonalakat találni, ahol nem volt olyan rossz az út:) Hát ez nem volt túl egyszerű! A férfiak többsége sajnos azt hiszi, hogy hisztisek a nők, pedig egy terhességet nem olyan egyszerű kihordani, főleg a végén:)
2012. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

ő is mondja, hogy pihenjek, aludjak mindennap, nem hajt, hogy dolgozzak, de mégis sokszor olyan figyelmetlen, és ez most nagyon rosszul esik.

kivan a 2 gyerekünktől is, mert folyton a nyakán lógnak...fáradt.

a 2 terhességemet sokkal lazábban, könnyebben viseltem, mint ezt.

2012. jún. 4. 14:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én férjem egy derék, jóravaló ember ezt a legelején leírom. DE. Az első terhességemnél tök más volt a helyzet, ugye én is tudtam pihengetni, fel se tűnt h ő is jókat pihenget. A 2-nál már "megkaptam" a "ez nem betegség..." c. dolgot. (Nem saját kútfőből az igaz). Nagyon bántott mert ez akkoris MÁS állapot. Elmondtam neki, h sokkal fáradékonyabb vagyok, nehéz már a nagy hassal stb. Tudott, amiben segített, rájött h nem "szimulálok".

2012. jún. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyém eddig is egy angyal volt, de mióta jön a pici, még rátett egy lapáttal! Szinte bármit kérek, megteszi, ha álmos vagyok, egész nap fekszem, nem szól! Mire felkelek, elkészíti a reggelit.... Mindenkinek ilyen embert kívánok

35 hkm

2012. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első babánál még nálunk is így volt.... :P
2012. jún. 4. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálunk most a második terhesség alatt figyelmesebb, fél, nehogy valami bajunk legyen. Az elsőnél is figyelmes volt, de most máshogyan éli meg. Az a legfontosabb neki, hogy mi jól legyünk.

2012. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!