Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szomorú téma, de terhességetek...

Szomorú téma, de terhességetek alatt halt meg nagyon közeli családtagotok? Mennyire hasonlít rá a megszületett kisgyerek (külsőleg és belsőleg)?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Sógornőmmel egyszerre voltunk terhesek, mikor édesapám meghalt.

Az én lányom nem hasonlít rá, de unokaöcsém külsőleg eléggé apukám, főleg a szeme és a huncutsága.

Most két évesek a gyerkőcök, és nagyon fáj, hogy apu nem láthatja őket. :(

2012. jún. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Hugommal egyszerre voltunk terhesek, amikor a nagymamám meghalt.

Sem a fiam, sem a tesóm kislány nem hasonlít rá, de érdekes, én magamban ismerek fel egyre több dolgot a nagyimból. Sokat gondolok rá így 3 év után is, a 'vajon mit tenne a helyemben' kérdés nap mint nap felmerül.

2012. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Bakker, nem szoktam kiakadni a lepontozásokon, de komolyan mi nem volt hasznos? Az hogy meghalt édesapám? Nem kívánnám senkinek családtagja elvesztését, de azért gondolkodjatok már milyen fájó seb ez, legalábbis egy normális családban, ahol a szülő szereti a gyerekét, a gyerek meg viszont szereti...

Igen, fájó seb, de látom valakinek ez nem ér sokat. Remélem visszanéz ide, aki nyomkodja ilyenkor is a kezeket, és kívánom legyen csodaszép napja. Francba, de sok hülye van itt.

2012. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Sajnálom, hogy valaki még ezt is képes negatívan értékelni.


Nekem kislányom 2,5 hónapos korában halt meg apukám. Nem terhességem alatt történt, de így is nagyon fájó volt. Lányom nem hasonlít rá.


Mindig megmutattuk neki a nagyapja képét, és most lassan két évesen ő maga mutatja nekünk, és mondja is, hogy "papa ott" és mutat az égre. Nem vagyunk vallásosak, nem is hajtogattuk neki sokszor, de megjegyezte.


Bocs, ha nem ide illőt írtam teljesen, csak hát a téma megfog, mert hiányzik apu, rossz, hogy már nincs velünk. S együtt érzek mindenkivel, akivel hasonlóképp így van.

2012. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia, nekem tavaly nyáron halt meg a nagypapám, és télen derült ki hogy terhes vagyok. Nem tudom mennyire fog hasonlítani rá, de szerintem nem véletlen hogy a halála után fél évvel estem teherbe. Nagymamám szinte belerokkant a férje halálába, most viszont újra boldog és alig várja a dédunokáját! :-)
2012. jún. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam két hónapos volt amikor apukám meghalt.Nem hasonlít rá,de nagyon rossz ,hogy még csak nem is látta az unokáját.Húsvétkor akartuk meglepni őket de már nem sikerült...
2012. jún. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

9 hetes terhes voltam, amikor meghalt a testvérem. Váratlanul, tragikusan.

Ráadásul az előző babámat pont 9 hetesen vesztettem el, nem hittem volna, hogy ez a baba megmarad ilyen körülmények között, de megszületett és egészséges.

Szerintem kifejezetten hasonlít rá a kisfiam (most 3 hónapos), de más ezt nem látja rajta, ugyhogy lehet, hogy csak bebeszélem magamnak.

2012. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Őrület, hogy valaki tényleg idejött lepontozgatni :(

Sajnálom Lányok :(


Őszinte részvétem mindenki felé!

2012. jún. 7. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!