Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák Ti mennyi...

Egyedülálló anyukák Ti mennyi pénzből életek meg? Mennyi a Ti keresetetek és mennyi a gyerektartás?

Figyelt kérdés
Köszi
2012. jún. 7. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
én egyéni vállalkozó vagyok,havi 300körül keresek,apuka 3havonta megdob egy 10sel....úgy,hogy nem magától,hanem szólok neki.
2012. jún. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
miért kérded?
2012. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Én három gyerekkel maradtam egyedül.3 hónapos,3 éves,és 5 és fél évesek.Mielőtt megszültem az elsőt,azelőtt nagyon jó munkahelyem volt,viszonylag jól kerestem.Most,amit kapok az 160 ezer forint.Plusz az apjuk fizet gyerektartást 60 ezer forintot.Szóval 220 ezret kapok.Ebből elmegy a rezsire,mivel kertes ház az elég sok,viszont se a házunkon se az autómon nincs hitel,ez a szerencsém.Van tartalékom,ehhez annyira nem szeretek hozzányúlni.A szüleim is szoktak segíteni.A volt férjem szülei,pedig néha adnak a gyerekeknek ruhát stb.

Nem mondom,hogy úszunk a pénzben,de nem panaszkodhatok.

2012. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
off,de engem is érdekel.
2012. jún. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy fiam van, a férjemtől kapom a fizujának a 20%-át (ez 40000 Ft, de ha valami olyan van, akkor felezünk (pl. nyári tábor, különórák).


Én 170 nettót keresek.

2012. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
miért is lettem lepontozva??? 1.vagyok.
2012. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!