Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szoptatás alatt vagy a...

Akik szoptatás alatt vagy a vége felé tornáznak, hogy csináltátok, hogy ne legyen izomláz?

Figyelt kérdés
most kezdeném el,a Cindy Careford kazit.anno már a bemelegítéstől is izomlázam volt(persze ez pár nap alatt elmúlt).még napi 2x stabilan,(reggel este)és van hogy még 1-2xnapközben szopik.Szerintetek elkezdjem,vagy várjak még?8hónapos a fiam
2009. júl. 2. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Tornázz, de ne ezzel kezdj.

Amig bele nem jössz újra, baba-mama tornát csinálj vagy pilates-t,meg gyaloggaloppozz a babakocsival, mikor sétáltok, aztán majd 2-3 hét után, mikor a szervezeted megszokta a terhelgetést, jöhetnek az "erősebb" tornák.

Ha lesz is izomláz az elején, mivel óvatos vagy, a baba sem fogja kárát látni-a szoptatást egy kis izomláz nem befolyásolja, csak igyál sokat az edzés alatt.

2009. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a szülés után 6 héttel elkezdtem tornázni, izzadni is szoktam, és szinte állandóan izomlázam van, de nem vettem észre semmit a tejemen, hogy változott volna. A babám 7 hónapos, még szinte csak anyatejes, naponta 7-8 alkalommal szopik, egyszer gyümit próbálunk. Jó dundi, majdnem 9 kg. Én meg soványabb, mint szülés előtt.


Próbáld meg a tornát, ha bármit észreveszel a tejeden, még mindig abbahagyhatod!

2009. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

mondjuk elég gyors,intenzív tempóban baba kocsizunk(mások szerint rohanok :-))Meg hónapokon keresztül sétálva ringatva altattam el a babám-tudom,ez nem ér fel egy tornával,de a vádlim csoda formás lett :-)

amúgy sem szoktam rögtön a teljes sorozatot végig csinálni,mindig fokozatosan emeltem.Azt hiszem finoman belevágok.Elvégre itt a nyár,a babám hova tovább egyre kevesebbszer kéri a cici....

2009. júl. 3. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!