Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt izomláz?

Szoptatás alatt izomláz?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem és néhány hete járok heti egy alkalommal tornázni. A következő napon enyhe izomlázam van a karomban és a hasamban, másnapra el is múlik. Néhány helyen olvasom hogy az izomláz szoptatás alatt nem a legjobb, valami tejsav miatt, lehet hogy nem is jól írom. A babám jól szopik, a tej mennyisége nem csökkent, kisfiam ugyanolyan jókedvű-jóevő baba mint a torna előtt. Van valaki aki saját magán vagy a babáján észrevett valami kellemetlent az izomláz miatt? Nem a városi legendákra gondolok, hogy semmit sem szabad sem terhesen sem szopi alatt, meg hogy a baba az első (természetesen az) hanem konkrét tapasztalatokat szeretnék. Köszi!
2010. febr. 21. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is járok hetente egyszer tornázni, és az első alkalommal nagyon paráztam az izomláz miatt. Kérdeztem egy szoptatási tanácsadót, aki azt mondta, hogy kiválasztódhat a tejsav a tejbe, de nagyon kevés, és az sem biztosan, és a legtöbb gyereknél fel sem tűnik, mert minimálisan savanykásabb lehet a tej, de ez sem törvényszerű. És az én fiam is lelkesen szopik tovább, nem volt gond:)
2010. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!