Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek csak ugyanoly...

Anyukák, akiknek csak ugyanolyan nemű gyermekeitek vannak, vágytok ellenkező neműre? És a párotok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Igen, én szeretnék majd egy harmadik babát aki ha szerencsénk van kislány lesz.
2012. jún. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
nem,ha szerencséd van EGÉSZSÉGES LESZ!!!!!!!
2012. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Azt hiszem, igaza van a második hozzászólónak.

Nekem még nincs gyerekem, de sokszor eszembe jut, hogy jaj, de jó lenne majd egy kislány. Aztán hirtelen az jut eszembe, inkább mindegy is, csak egészséges legyen és minden rendben legyen velünk.

Annyi szörnyűséget lehet hallani, inkább az egészség a fő.

2012. jún. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
2.vagyok. Igen kicsit gondoljuk már át a fontossági sorrendet. meg azért ne csináljunk már egy 3.gyereket hogy HÁÁÁÁTHA ő kislány lesz!
2012. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Senki nem vitatja, hogy az egészség a fő, de a szíve mélyén szerintem mindenki vágyik egy kicsit jobban valami felé. Nekem még csak 1 gyerekem van, nem ezért kérdezem, csak van olyan ismerősöm, aki a 3. gyermekét is fiúnak szeretné, meg olyan is aki 2 kisfiú után nagyon vágyik egy lányra.
2012. jún. 7. 23:34
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Iker lányaim vannak, és ha úgy alakul, hogy lesz még gyerekem, akkor a szívem mélyén megint kislányt szeretnék.

Persze ez nem kívánságműsor, és ha fiam lesz, Őt is imádni fogom, de én inkább lányos anyuka vagyok.

2012. jún. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
két fiunk van, és a harmadikra is fiút szeretnénk.
2012. jún. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Most varom a masodik fiunkat. Mar Ot is nagyon lanynak vartam de mikor megtudtam,hogy fiu...nem tudom leirni azt az oromet :) Egy percig se ereztem csalodottsagot.

Mi tervezunk meg legalabb 2 gyereket. Oszinten nagyon orulnek ha lanyok lennenek de majd meglatjuk mit kapunk Istentol. A lenyeg,hogy egezsegesek legyenek :)

2012. jún. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen,majd szeretnénk egy kisfiút,de szerintünk ez nálunk soha nem lesz... Genetika.



Üdv: 3 lányos

2012. jún. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utcso. Èn 4. Gyerek vagyok és LÀNY

Minden lehetséges

:)

2013. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!