Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ős gyakorikerdesek-ző Anyukák:...

Ős gyakorikerdesek-ző Anyukák: itt kicserélődött a társaság, az ide írók köre?

Figyelt kérdés

Pár éve írogattam ide, aztán volt durván fél év szünet és mos úgy érzem (nem akarok senkit megbántani, szóval akinek nem inge...), hogy suttyók társaságába csöppentem. 2 szót nem lehet leírni normálisan úgy, hogy vita ne legyen belőle. Tudom, ez is most provokatív, de épp az előbb is felhúzott valaki, ki kell eresztenem a gőzt.


Régen nem volt ez. Pár éve sokkal kevesebb vita volt, sokkal normálisabban ment a pontozást, lehetett eszmét cserélni. Rosszul emlékszem?


2012. jún. 8. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden dolognál érvényes az, hogy ha jobban elterjed akkor szélesebb réteg is lesz megtalálható.

Így ez olyan eredménnyel jár, hogy nem csak a témához értő emberek válaszolnak, főleg nem egy olyan helyen ami nem egy témakörre specializálódik.

2012. jún. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jól emlékszel.... :-( Én se nagyon tudom, minek is járok még ide... talán azért a néhány jó fej emberért, akik még akadnak errefelé.
2012. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Inkább,úgy mondanám kibővült a társaság.Sokkal többen megismerték ezt az oldalt,és most már rengetegen vannak.

Nemcsak egy ilyen szűk csoport van itt,hanem rengetegen.

Bármilyen kérdés van arra a választ lepontozzák-és nagyon kevés a kivétel.Eszmét cserélni már szinte nem is lehet,mert egyből letámadják az embert,nekiesnek.

Rengeteg a provokatív kérdés,amiről persze minden embernek más a véleménye,na ott szinte 100%-os válasz nincs is.Az emberek,ha rendesen leírják a véleményüket,és nem két hasznos választ követnek,tuti a lepontozás.

Szóval ez van,engem is sok helyen pontozgatnak,ha kérdeznek egy-két különleges nevet,már lepontoznak,ha azt írom az én kislányom Eliza lepontoznak,ha leírom hány hetes vagyok a második babámmal és elmondom a nevét (Petra) lepontoznak.És ez még mind semmi!

Sőt,ismerek olyan anyukát is,aki csak pontozni jár ide.

Egyszer egy anyuka leírta,hogy a kisfia nagyon rossz stb.

Kérdezte, mit lehet vele tenni.

Leírtam a véleményem,tapasztalatom-semmi extra-elmondtak mindenféle kegyetlenek,azt mondták milyen nyomorban nőhetnek fel a gyerekeim,sajnálják őket,ne szüljek többet stb.Ez pedig nekem nagyon-nagyon sértő volt.

2012. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly nyáron regisztráltam itt, de akkor még más volt minden. Máshogy válaszoltak az emberek,mint most. Nekem is feltűnt,hogy más lett ez az oldal. Pont az undok, lepontozós, szekálós illetők miatt. Régebben nem volt ilyen. Néha nem is válaszolok szívesen,csak ha nagyon úgy érzem, jó a válaszom. Na de még azt is képesek kritizálni, lepontozni. Kérdést viszont írok ki, abból baj nem lehet.. 31hkm.
2012. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos! Illetve nem kicserélődött, hanem bővült a kör...Eszmét cserélni normálisan itt már nem lehet,mert úgyis vita lesz belőle... A pontozás meg a halálom tud lenni. Kérdés: "hogy hívják a gyermekedet?" Válaszolok, hogy Anna Erzsébetnek. Erre 0%(!!!)-ra pontoztak le. Meg amilyen trágár privát üzeneteket írnak némelyek az egyenesen felháborító. Nem túl sűrűn járok már fel, inkább csak olvasgatni, meg ami szimpatikus kérdés, arra válaszolni.
2012. jún. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak 2 éve járok ide, de Nekem is feltűnt, hogy nem lehet véleményt írni úgy, hogy ne legyen lepontozva, de már nem érdekel.
2012. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én még nagyon régen, 2007-ben fedeztem fel ezt az oldalt, akkor még más témákat nézegettem, 2009-ben fogant meg az első babánk, azóta vagyok ebben a kategóriában "törzstag".

Érdekes, amiket írtok, azt én nem mind tapasztalom. Még soha nem kaptam trágár privit, mindig csak kedves emberek találtak meg. Az tény, hogy sok a provokatív kérdés, de ezek mindig ugyanazok (sírni hagyni vagy nem, szoptatás vs. tápszer, hosszan szoptatás, testi fenyítés stb.), én egy idő után megtanultam, hogy maximum röhögni nyitom meg az ilyen kérdéseket, de nem válaszolok rájuk egyáltalán.

A másik meg: ez nem egy klasszikus fórum. Ide tényleg az ír, aki akar, így az oldal tele van trollokkal, akik jellemzően unatkozó kamaszok (pl. itt a 44%-os válaszoló http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye.. vagy sajnos időnként perverz állatok (Írd le, hogyan szoktad verni a gyerekedet, tegyél fel róla meztelen fürdetős képet stb.)


Na, szóval összegezve azt gondolom, hogy mint minden internetes tartalmat, ezt az oldalt is fenntartásokkal kell kezelni, és tényleg nem túl komolyan venni. Így elég szórakoztató. :)

2012. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mar 4 eve jarok ide. Es szerintem igen,kicserelodott mert 4 evvel ezelott sokkal jobb volt itt a "hangulat".

En is egyre ritkabban jovok...

2012. jún. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem régóta járok ide kb 2 éve jöttem fel először,elolvastam néhány kérdést érdekességet.Aztán később néha válaszoltam,vagy kiírtam egy kérdést,kb fél éve vettem észre,hogy folyton mennek a viták,egymás lehúzása,lepontozása,ítélkezések vérharcok,el is ment a kedvem,már alig válaszolok,inkább csak olvasok,olyan bosszantó,hogy ha egy értelmesen kérdésre válaszolva írok lepontoznak,még olyan kérdésekben is,hogy hány gyereket szeretnék,vagy mibe öltöztetem szívesen is gyerekem,vannak normális emberek,de egyre több az unatkozó,rosszindulatú válaszoló,és egyre több idióta tini tesz fel kérdéseket pl szex témakörben ami már inkább sajnálatraméltó és szomorú.
2012. jún. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 4,5 éve járok ide, de már inkább csak olvasgatok, nagyon ritkán válaszolok.
2012. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!