Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

[link]


Engem nagyon megfogott ez a kép.. Én is kamasz vagyok, egy 14 éves lány, és nagyon nem tetszik ami mostanában van.. Az iskolában, az utcán és mindenhol egyfolytában a versengés.. Ha valakinek nincs kerete megvenni a legdrágább, leg"menőbb" ruhákat, cipőket, órákat, és nem henceg egyfolytában Facebook-on, akkor már nem is létezik, kiközösítik, és megkeserítik a hétköznapjait.. Ha valaki meg éppenséggel van pénze hogy megvegye a drágább dolgokat, és szeret divatosan öltözködni, viszont nem szeretne lesüllyedni az ő szintjükre, hanem inkább más társaságot keres (mint én) akkor egyből csicska, ribanc, p**sa.. (bocsánat a kifejezésért, de tényleg ez van.. elmegyek a folyosón a barátnőmmel és mindenhol lehet hallani hogy miket mondanak ránk.. ) Senkinek nem ártottunk.. Ez az egyik. A másik a kilók méregetése.. Mi van itt emberek?! Lehet túldramatizálom a helyzetet, de nekem ez nagyon nem tetszik.. Mostanában teljesen magam alatt vagyok, és sokat sírok.. Elegem van..


Köszönöm hogy elolvastátok :)) Értelmes válaszokat kérnék ;D


(a másik.. mostanában felraktam magamról több új képet facebookra, többet vagyok fent, és több mindent rakok ki.. és furcsa módon több ember is sokkal barátságosabban tekint rám.. szánalmas :DD)


2012. ápr. 7. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
most akkor pont mi is a gondod? :)
2012. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
csak mások véleményét szeretném hallani.. :)
2012. ápr. 7. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem erről az a véleményem,hogy a tinitársadalom egyre lejjebb süllyed,szánalmas amiket művel a tinik nagyrésze(tisztelet a kivételnek.11-15 évesen,sminkelnek,isznak cigiznek,úgy öltöznek,mint a ribik vagy csak szimplán a huszonévesek,semmi mellre simán felveszik a 12-13 éves kislányok a push-up-os melltartót,hogy tetszenek a fiúknak,szexelnek,egymásnál alszanak,"komoly" kapcsolatban vannak,több f*szt fognak,mint kilincset mire elérik a 20 éves kort(bocsánata kifejezésért).Nem beszélve arról,hogy egyre kevesebben sportolnak,méreg drága holmikat könyörögnek ki a szülőktől,vagy vesznek meg maguknak,már az általános iskolai ballagásra van pofájuk drága dolgokat kérni,mindegyik okos telefonnal rohangál,holott nem is tudják kihasználni.Ebben a legfőképp a szülők a hibásak és a média.Mindenhonnan a szex folyik,így az értelmes lányokat akiknek eszük,és tartásuk is van elkezdik gúnyolni,hogyha nem dobják oda rögtön magukat az első pasijuknak 0 ismeretség után.

Figyelj nem kell foglalkozni a sok szerencsétlennel,inkább sajnálom őket,hogy abszolút nem gyerekként viselkednek,holott olyan éretlen gyerek mindegyik,még 16-17 évesen is.Barátnőm kisöccse mondta a múlt héten nekünk aki 10 éves,hogy kiábrándult a lányból aki tetszett neki,és szintén 10 éves mert már nem szűz, a fiú ismeri a fogalmat.

A facebookon pucsítós,csücsörítős,tükörbe fényképezős,sokszor photosoppolt képek szintén szánalmasak és idétlenek.

Ennyi eszük van,ne törődj velük,de tényleg,becsüld meg magad és azt aki még normális értékrendekkel rendelkezik.

Az ilyenek 20 éves korukra,vagy alkoholisták,kiégett ribik,drogfüggők,vagy csupán életunt,befásult emberek lesznek akiket a kutya nem piszkál meg. Ez az Ő szintjük.Még egyszer tisztelet a kevés értelmes,normális értékrenddel,tartással rendelkező tininek!

2012. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi hogy válaszoltál! Akkor nem csak én gondolom ezt.. Egyszerűen elviselhetetlen hogy néhányan mennyire nagyra tartják magukat, és azzal hencegnek hogy őnekik hány barátjuk volt, vagy hogy így smároltak, úgy csókolóztak.. Nem tudom mi lesz itt 5 év múlva.. Én nem egyáltalán nem festem magam, mert anyukám se díjazná, a tanárok se, és nincs is rá szükségem. Viszont sok 6.AS!! már úgy ki van festve hogy rájuk se lehet ismerni.. A tanárok nem tudom hogyan engedik meg nekik hogy fekete szemekkel és magassarkúba jöjjenek iskolába. Szánalmas.. lassan én is elfogadom hogy nem velem van a baj.. :))
2012. ápr. 7. 14:19
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát igen tényleg elég elcseszett generáció ez, de szerencsére vannak kivételek. Amúgy meg nem kell foglalkozni a sok idiótával, nekik úgysincs valami nagy jövőjük :D

17/F

2012. ápr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a megértést.. ;DD
2012. ápr. 7. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
mi az,hogy tbb mindent rakol ki? ha az,hogy mutogatod magad kezdezz az o szintjukre sullyedni,és szánalmas lenni,pedig normálisna tunsz.amugy ez tényleg nagyon rossz,de szerencsére nem mindenki ilyen.az én osztályomban pedig csak egy lány van aki ilyen,de ot sem kozosítjuk ki.
2012. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Hát errefelé nem így van, azazhogy itt is számít mid van stb, de ha elég jó arc vagy elfogadnak... Persze nem mondom itt is sok piás cigis (sajnos van aki kábítószert is próbált már töbször is), beismerem cigit én is kipróbáltam, de őszintén szólva utálom a cigit, főleg mióta elszívtam egy szálat, de azt se bírtam... Keserű büdös stb, nem is értem mitől jobb... Mondjuk azt megértem, hogy ha valaki VP-zik, azt kipróbáltam, és jó volt, bár nem szoktam VP-zni járni, mert (már) más körökben mozgok... Mindesetre sz*r ez így, de ez van... Tömören az a véleményem, hogy: Isten miért szivat? Itt volt jópár év, 70, 80-as 90-es évek, amikor jó zene volt, jó verdák, jó nők, és igazi férfiak, plussz nem utolsó sorban jó filmek... Ma meg mi van? Sz*r zene, médiagyártotta műlányok, gizda kis meleg srácok, műanyagautók, sz*r filmek... kb ez a véleményem. :D


14/F

2012. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem éppen a cigire (had szívják) és az autókra gondoltam, de azért köszi ;DD
2012. ápr. 7. 19:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Elég jól látod a dolgokat, szerintem. Bonyolult ez a téma, sok mindent lehetne ide írni. De mindenhol megy a menőzés meg... én személy szerint nem pénztárca alapján választok haverokat, barátokat. Hanem hogy milyen emberek. Egyházi iskolába járok és szeretem nagyon...:) Meg ez az ítélkezés, hát szánalmas komolyan. Nem is ismernek aztán midnenfélét visszahallok saját magamról. 'Vicces':D Őszintén szólva el van cseszve ez a világ, nyilván minden kornak meg volt a maga hibája de ez a mostani...Elég rossz.

Amúgy meg szard le, azt aki nem érdemli meg ne foglalkozz vele....Sok buta emberrel fogsz még találkozni, sajnos.:S

17L

2012. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!