Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha úgy mentek strandra (tó),...

Ha úgy mentek strandra (tó), hogy 2 felnőtt+4 éves+2éves, akkor hogyan csináljátok, hogy minden ok legyen, hogy pld a a cuccokat (iratok, kocsikulcs) ne lopják el?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 11:15
 1/5 A kérdező kommentje:
nincs értékmegőrző
2012. jún. 9. 11:24
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én az iratokat berakom a kesztyűtartóba, kevés pénz, kocsikulcs, fényképező pedig otthagyva a cuccoknál.

Igyekszem úgy telepedni, hogy legyen a közelben idős bácsi/néni, nekik szoktam szólni, hogy nézzenek a cuccokra.

Amúgy végigparázom emiatt a napot:((

2012. jún. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit, hogy jó nagy kupit hagyok mindig a cuccok között, szétdobálva játékok, törülközők, azt gondolom, ebből úgy tűnik, mintha el sem mentünk volna.

Szerintem, ha valaki takarosan elcsomagol, ráhúzva a törülköző a csomag tetejére eligazgatva, az már egy felhívás a tolvajnak! Abból látszik, hogy soká nem mennek vissza.

A kulcsot is olyan helyre teszem, pl. pelenkák közé, ahol talán nem keresnék.

Én ennyit tudok tenni.

Eddig nem történt baj, de az ördög nem alszik.

2012. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk vagy egy kulccsal zárható árnyékolósátor. Csak remélni tudom, hogy a zsebesek nem azt kezdik el macerálni, ha ott van egy csomó gazdátlan, takarosan letakart kézitáska:)) De ahogy az előttem szóló írta: "az ördög soha nem alszik".
2012. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Visszük magunkkal a Nagyit :D

Vagy ha nem jön, akkor mi is olyan helyre telepedünk, ahol idősebbek vannak. Az iratok a kocsiban hagyjuk, pénzt nem sokat veszünk magunkhoz. Úgy próbálunk telepedni, hogy a vízből lássuk a pakkunkat. Úgy pakolunk le, hogy ne legyen szembetűnő, nagy törölközővel letakarjuk. Az értékeket nem tesszük egy helyre, hanem ide-oda.

2012. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!