Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem tart még ott a baba...

Ha nem tart még ott a baba hogy bármilyen felnőtt kajából ki lehet venni neki akkor hogyan csináljátok a főzeléket zsiradékkal és pl natur joghurttal? Minden napp frissen? És lehet gyümis joghurt és krémtúró vagy csak natúr?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2009. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem főzök neki zsiradékkal.1 éves korától tervezem, hogy majd azt eszi amit mi. 10 hó kora körül szépen fokozatosan szoktatom majd a felnőtt kajához (persze nem a pacalpörkölthöz :).Mi 8 hósak vagyunk. Én még naturjoghurtot veszek neki, és a túróba is én keverek gyümölcsöt. Mindennap főzök neki, mindég mást, hogy változatos legyen.
2009. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Zsiradék 7 hónapos kortól KELL a babának, olyan anyagok vannak benne, amiknek fontos szerepe van az idegrendszer fejlődésében.

Natur yoghurt egyébként nálunk 10 hótól, igen frissen a tejtermék mindig. Gyárilag gyümis vegyszeres és gyümölcsö, keverd inkább friss gyümölccsel. Krémtúró szintén csupa adalékanyag, cukor vegyszer, de te is tusdz csinálni: túró+yoghurt+gyümölcs.

2009. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közel 7 hós a babám és mivel tápszeresek voltunk 4 hótól kezdtük a hozzátáplálást és így mi mindent előbb ehetünk
2009. okt. 20. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!