Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne ha mostantól senkit...

Mi lenne ha mostantól senkit nem érdekelne a lepontozás?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 21:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
csatlakozom. csak az a baj, hogy akkor is zavarni fog, ha igazságtalan... leginkább meg kéne szüntetni
2012. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Én még új vagyok, hol lehet azt látni, hogy lepontoztak ?
2012. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 krisztivan ***** válasza:
80%
Engem eddig sem különösebben érdekelt:-)) Úgyhogy ,rendben:-))
2012. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A válaszod alján van 3 kezecske, zöld a hasznos, piros a nem hasznos, ha elegen értékelték, amit írtál, vagyis nyomták meg a kezecskét, ki lesz felette írva, hogy ez a válaszod aktuálisan, illetve az összes hány százalékosan hasznos.

Egyébként amikor lepontozzák a válaszomat arra a kérdésre, hogy mi a kedvenc ételem, na az tényleg vicc. Nem tudom, mitől rosszabb a babgulyás, mint a brassói.

2012. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Elsőhöz csatlakozom, engem is bánt, ha igazságtalanul lepontoznak (úgy fogalmazott a Nagymamám, hogy "szólj igazat, betörik a fejed").

Pedig Ő nem is gyakorizott :)

2012. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
:))
2012. jún. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

az hogy valaki nem szereti valamelyik ételt amit írtál és már csak azért is lepontoz :)


engem sem érdekel, de baromira zavar, mert én például csak 70% ban adok elvileg hasznos válaszokat,pedig ettől jóval többnek érzem magam, de mindig van aki brahiból lepontoz..

és tudatlan sem vagyok, pedig egyes anyukák írják hogy


"hát ennek a válasza nem sokat ér hiszen csak 70 % -os."


na ettől kivagyok, ezért lenne jó teljesen anonímnak maradni....


2 éves kislány és 18 hetes pocaklakó anyukája


lehet lepontozni :)

2012. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Kéne csinálni egy olyan kategóriát, hogy : Lepontozók ide, aztán ott kiélhetnék magukat egymáson, esetleg talán még arra is rájönnének, hogy mekkora hülyeség, amit csinálnak.
2012. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Csatlakozom. Olyan rossz, h leírom a véleményemet (szerintem 98%ban nem irritáló stílusban....)és ha nem tetszik vkinek, akkor jön a lepontozás....Akkor el szoktam keseredni, pedig már idestova 4 éve fent vagyok....
2012. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%

Elhatároztam, hogy teszek a pontozásra, aztán nemrég lepontozták azt, mikor megírtam, hogy apukám meghalt, amikor terhes voltam...

Tudom, tudom, hogy ilyet csak egy hülye érzéketlen barom csinál, de azért szíven ütött.

Szóval igen, próbálok nem figyelni a pontozásra, az sosem érdekelt pl. ki hány százalék (kivéve ha az illető 2%-os és ostobaságokat ír, mert az feltűnik), nem eszerint ítélem meg a válaszát.


Amíg él ez a pontozás funkció, addig lesz, aki ezzel szórakozik (és nem csak azért pontoz, mert véleményez, hanem csakazértis cukkolni jár ide egyeseket), és lesz aki ezen kiakad. Pedig igazából azt hiszem pont ezt a boldogságot nem kellene a lepontozóknak megadni, hmm...úgyhogy oké, csatlakozom. :)

2012. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!