Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek azért jönnek ide, hogy másokat lepontozzanak?

Figyelt kérdés
Azt már megszoktam, hogy akármennyire is szeretnék segíteni, ha valaki nem ért egyet velem, akkor csont nélkül le vagyok pontozva, ez nem is érdekel. De a múltkor feltettem egy kérdést, amelyre tényleg hasznos válaszokat kaptam, mindenkinek ment a zöld kezecske. Erre odadugta az orrát valaki, aki egy tökéletesen haszontalan válasszal "örvendeztetett meg", viszont a jószándékú, és hasznos választ adókat lehúzta. Nagyon felbosszantott. Miért nem a kérdés írója dönti el, hogy neki mi a hasznos, és mi nem?

2012. jan. 30. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a pontozáson már csak röhögök. Utolsó felvetésed viszont jó. :)


engem rendszeresen felidegesít a gyk, mégis visszatérek néha. De most már az a módszerem, hogy válaszolok egy kérdésre, esetleg várok egy kicsit és törlöm a listából. ugyanez a saját kérdéseimmel. most is van kint egy kérdésem, de még 1-2 kötözködő és inkább törlöm azt is.

2012. jan. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megértelek. :) Szinte minden kérdésnél megjelennek a kötözködők is, menetrendszerűen...
2012. jan. 30. 11:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem direkt senki nem jár ide lepontozni. És ott van:szerinted a válasz hasznos volt? Ha neki nem volt az, akkor miért pontozzon fel?

De ilyeneken ne húzd fel magad, nem érdemes. Nem ér annyit az egész! :-)

2012. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek, én is olvastam már itt ordas hülyeségeket, mégsem pontoztam le, inkább nem értékelek... Itt is az bántott, hogy tényleg hasznos válaszokat húzott le az, akinek a válasza egy füttyöt sem ért.
2012. jan. 30. 11:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem aszerint pontoznak az emberek, hogy hasznos volt-e, hanem, hogy "tetszett"-e nekik a válasz. Ez pedig eléggé tágítja a kört és ezért van, hogy a hasznos válasz kevesebb százalékon áll, mint a nem hasznos. Illetve ha az átlagembernek sikerül tetsző választ adnunk, akkor fogunk sok százalékot elérni. részemről ez nem cél
2012. jan. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az egész pontozásosdi azért hülyeség ebben a formában, mert előítéleteket szülhet: lehet, hogy egy alacsonyabbra értékelt hozzászóló adja a legjobb tippet valamire, de kevésbé hisznek neki, mert mittudomén csak 30%-os, néhány hobbi-lepontozó miatt.
2012. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, én is 56%ról jöttem fel :)

Korábbi regisztrációval meg álltam 87-en is, de már szókimondóbb vagyok.

2012. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek azzal, aki azt írta, hogy aszerint pontoznak, hogy tetszett-e a válasz. Már engem sem túlzottan érdekel, ha lehúznak, de a válaszolóimat nem hagyom. :D Amúgy a múltkor az egyik anyuka belinkelt egy kérdést, amin aranyos gyerekszáj-történetek voltak, és a válaszolók egyike sem kapott még 70%-ot sem. Most mondjátok meg, mi a fene lehet nem hasznos egy ilyen sztorin?
2012. jan. 30. 12:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak itt, a többi kategóriában is ez megy. Van, akinek ez a legnagyobb öröme az életben...
2012. jan. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Éppen tegnap akadtam ki én is egy ilyen dolgom. olyan kérdésre válaszoltam, hogy hogyan érzik magukat a 34 hetes anyukák. Leírtam, erre vki lepontozott. ezen kiakadva még egyszer válaszoltam, hangot adva rosszallásomnak. Én sem értem, elvileg a kérdezőnek akarunk segíteni, had dönthesse el ő hogy neki hasznos-e vagy sem. Igen, az megint más kérdés, hogy bizonyos válaszok, mint igen jól vagyok, nekem kisfiam lesz, stb. nem is tartoznak a hasznos/nem hasznos kategóriába. Lassan tényleg semmi értelme a hasznossági mutatót figyelni.
2012. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!