Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesztek félre valamennyit a...

Tesztek félre valamennyit a babátok/gyereketek életkezdésére?

Figyelt kérdés
Aki igen, mennyit?
2012. jún. 10. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyitottuk a start számláját, évi 40-60 ezret teszünk rá, mikor hogy jön össze.
2012. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekünk olyan megtakarításunk van aminek egy része életbiztosítás is és ők a kedvezményezettek. havi 30.000 ft
2012. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Épp tegnap gondoltam rá, hogy kellene.Ketten vannak, 10 E-re gondoltam fejenként havonta.Csak ki kéne találni, hogy hova (mibe) érdemes.
2012. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Start számla + van egy perselye, abba szoktunk dobálni, ha megtelik, megy egy külön számlára. Ez változó, mikor telik meg.
2012. jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudunk neki félre tenni sehova, start-számlára se, pedig szerintem jó kis támogatást ad rá az állam.

Pedig hát, úgy terveztük anno, hogy fizetünk neki be rá...

Sajnos, így is elfogy a pénz hónap végére, örülünk, ha köv. fizuig kihúzzuk. Illetve úszótáborba szeretne menni (nem ottalvósra), nem tudom, hogyan fogjuk kispórolni azt a pénzt is.

2012. jún. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, ha arra elég, hogy megéljünk jelenleg, ebből félretenni nem lehet. Mondjuk pár év múlva már nálunk jelentős javulás várható, de igazából még így sem gondolom, hogy pont erre a célra elkülönítve kellene félretenni. Majd ha már lesz miből, akkor teszünk félre pénzt, hogy legyen mihez nyúlni, ha kell.
2012. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!