Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiválthat nagyon erős féltéken...

Kiválthat nagyon erős féltékenységet a terhesség?

Figyelt kérdés
Most várom a 3. babánkat.Barátkozunk egy másik családdal hasonló korúak a gyermekeink,és mi felnőttek is jól kijövünk egymással.Sőt az anyuka a legjobb barátnőm.Tegnap a férjem máshová indult és a barátnőmhöz is benézett,mint mondja egy cigire.Engem valamiért mégis kivert a jeges rémület,és indokolatlanul nagyon dühös lettem,pedig máskor is volt már,hogy átmentünk egymáshoz,pl,egy kávéra.Eddig ez sosem zavart,de mostanában,ha a barátnőm férje akar benézni nem engedem be és azt sem akarom,hogy a férjem menjen nélkülem.Ez írható a terhesség számlájára?Vagy szerintetek létezik,hogy a belső "radar" jól jelez?Hülye vagyok?
2012. jún. 12. 13:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Részben a terhesség számlájára írható. De másrészt elég fura hogy "benéz egy cigire"... Miért nem a férjhez megy cigizni? Nekem ez fura.
2012. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A férj dolgozott,nem volt otthon.
2012. jún. 12. 13:54
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem fura lenne, ha a férjem beugrana a barátnőmhöz. Az is fura lenne, ha a b.nőm férje ugrana be ide hozzám.

Ha nem terhes az ember, ez az egész akkor is fura.

Csak szép csendben azért kérdezd ki a férjedet erről azért, hisz jobb a békesség, ne dúlj-fúlj magadban.

2012. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg pláne fura ha a férj otthon se volt. Fura kérdés de tiltva van a házasélet?
2012. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, biztos, hogy érzékenyebb vagy a szokásosnál.


Mondjuk nekem olyan barátnőim vannak, akiket, ha akár csak egy pillanatra is "meggyanúsítanék" ilyennel, egyből szembeköpném magam és fordítva is ez a helyzet. Volt már nem egyszer, hogy a barátnőm éppen nem volt otthon, de a barátja átjött hozzám kutyát sétáltatni. Mondanom sem kell, hogy nem történt semmi, hiszen ez nálam evidens és a pasinál is. Nagyon jó barátok vagyunk így hárman, ők "pluszban" szerelmesek is.

2012. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nos azt már tegnap elcsesztem,mert eléggi kiakadtam,és nem egészen higgadtan adtam a férjem tudtára a nem tetszésemet.Be a házba sosem mentünk egymáshoz,egy útcában lakunk,így sokszor visszük egymáshoz a gyerekeket.Van kint parkosított játszótér az udvarainkon ott szoktunk kávézni,míg a gyerkőcök játszanak.Be a házba csak együtt megyünk...azt hiszem,már nem vagyok benne biztos.

Nos a házasélet nincs tiltva és én azt hittem,hogy boldogok vagyunk és az ágyban is jók vagyunk együtt.

A férjem szerint felfújom a dolgot és én képzelek bele hülyeséget a dologba.

2012. jún. 12. 14:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Erre is meg van az esély. Kérd meg őt hogy ne menjen oda nélküled.
2012. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok megint.

Tényleg nem kötekedni akarok, de hogy tarthatod legjobb barátnődnek, ha ennyire nem bízol benne? Milyen barátság ez? Még ha a férjed akarna is valamit tőle, a barátnőd egy pillanat alatt kitenné a házból elutasítva. Nálam és a barátaimnál legalábbis ez a normális. Annyira, hogy erről beszélni sem kell.

Arról meg nem is beszélve, hogy a férjedben sem bízol...:/

De nyugodtan írd a hormonok számlájára. (Remélem így is van)

2012. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 krisztivan ***** válasza:

Kicsit biztos,hogy a hormonjaid is szórakoznak veled,de azért kérd meg a férjedet-szépen,kedvesen-hogy amíg neked ilyen rossz érzésed van addig ne "ugorjon be"nélküled oda.

Mond meg neki,hogy bízol benne is meg a barátnődben is de most valahogy ez téged zavar.Szerintem ezt meg lehet beszélni:-))

2012. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem bizalom kérdése.De tudom,hogyan működik a férfi teszto.meg a női libidó.Lehet csak félek,mert már nem 50kiló vagyok,hanem 65 és nem akarom,hogy egy másik nőre nőként nézzen.
2012. jún. 12. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!