Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mindent és...

Miért van az, hogy mindent és mindenkit unok, magamat is és semmi nem hoz lázba?

Figyelt kérdés
kismama vagyok 5 éve, itthon egyedül, de már néha zuhanyozni sincs kedvem elmenni, mert úgyse megyek sehova, ahova meg mehetnék(akkor fürödnék, meg amúgy is fürdök) az se igazán dob fel? nincsen körülöttem senki, játszón se meg seholsem
2012. jún. 12. 14:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hol Bp.-en?

Én X.kerben vagyok..:-)

megértem, hogy szégyelled a házat, most egy aránylag normális panelban, de eddig egy körfolyósósban laktunk, állatira le volt pukkanva, és én is görcsöltem rajta a bnőim előtt...:-( de azért jöttek, meg hívtam is őket, max. néha jól kidumáltuk ezt a témát, hogy cigire van pénz, de a lakókörnyezetre nincs, stb.

Amúgy van egy gyerekkori bnőm, nagyon jól élnek, és mikor Ő jön hozzánk, mindig eszembe jut, hogy mit szól a házhoz, meg a lakásunkhoz is...:-/ de nem szól semmit, sőt tök ari, mindig megdicséri, hogy szép zöld a ház előtt, és a falamon a matricákat, amik pedig tök gagyik..:-DDD

Szóval értem, értem, de akkor is hívj meg vkit magadhoz..már ha odáig juttok...

2012. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon szép, nagy házban nőttem fel, de sose szokott zavarni, ha szerényebb körülmények közé hívnak meg. Sőt, a párom a nagyszülei házában élt sokáig az anyukájával, ott az utóbbi 40 évben semmi változás nem történt, ugyanaz a burkolólap, a dédszülők bútorait használják, stb. Persze évente kimeszelnek, tisztaság van, de hatalmas az anarchia is, mert a nagyszülők miatt nem szabad semmit se kidobni, elajándékozni, mert jó lesz még valamire. Mivel az ő házuk én erre nem mondok semmit, nem az én dolgom átrendezni, vagy kipakolni 12 fotelt, mert csak 4 fenekük van. Ha nekik így megfelel, akkor nekem is. Ezen kár stresszezni magad, ha valaki vendégségbe megy, nem foglalkozik azzal, hogy mit kéne felújítani vagy átrendezni... Legfeljebb akkor, ha megkérdezed, és érdekli a téma, akkor elmondja a véleményét, ötleteit. Egy lépcsőházról meg aztán végképp nem tehetsz, ha előkerül a téma, a látogató úgyis a többi lakót fogja leminősíteni, nem téged, hisz téged is zavar, hogy ilyen, de egyedül nem tehetsz semmit. Mindenki tudja, hogy működik egy lakóközösség, még én is, pedig sose éltem társasházban.
2012. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!