Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen védekezést választanáto...

Milyen védekezést választanátok ha minden női felmenő nőgyógy. Daganatban halt meg? 30 éves,2 gyerekes anyuka.

Figyelt kérdés
Gyakori együttléthez. Gumit használunk most, de egyrészt nem annyira bízok benne másrészt marha drága ez így, csak 2 fajtát tudunk használni mert engem csíp a többi.Így olyan 200 ft egy darab.

2012. jún. 14. 13:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
pedig pont azt akartam javasolni. (fertőzések miatt is)
2012. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
kérdeztem már orvostól is. A tablettára azt mondta hogy akkor azt nem javasolja, de a nuvaring hormonos gyűrűt meg a miréna spirált viszont ajánlotta. Holott azok is hormonosak.
2012. jún. 14. 13:18
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor ez jó drága mulatság lesz az elkövetkező 10-15 évre. Ha így marad.
2012. jún. 14. 13:20
 4/21 anonim ***** válasza:

azokban kevesebb a hormon,pont azért,mert oda kerül,ahol hatnia kell,ha jól tudom.

Viszont én is az óvszert írtam volna,de miért nem bízol benne?az,h drága,értem,na de amúgy ez az egyik legmegbízhatóbb védekezési forma..

2012. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az első babánk óvszer mellett lett, mivel kiszakadt. Végülis nem bántuk összességében de azért szorongok azóta is, és annyira rossz minden együttlét után mániásan ellenőrizgetni nincs e kilyukadva a gumi stb.
2012. jún. 14. 13:24
 6/21 anonim ***** válasza:
amúgy lehet ki fogsz röhögni,de sexshopokban nem néztetek még körül óvszerért?mert ott ilyen 100-as kiszerelésben is láttam 5-6ezer ft-ért..ami azért már baráti,szerintem..Csak mivel írtad,h nem mindegy,h milyen,ebből is előbb ki kellene próbálni(vannak kisebb kiszerelések),és a csípésre,nem próbáltátok sikosítóval,hátha az a baj,h nem elég van rajtuk gyárilag?
2012. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ohh,így értem.Azért mondtam,h szerintem biztonságos,mert mi is így védekezünk évek óta,"hiba" nélkül...egyszer nem védekeztünk,na nekünk abból az alkalomból lett gyerek:D
2012. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tabletta árakban nem vagyok otthon, de az is akörül lenne, mint 2 naponta 1 óvszer. Vagy ennél sűrűbben szoktatok együtt lenni?
2012. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, úgy heti 5-6. Persze lehet ez idővel kevesebb lesz (bár remélem nem):)

Nem a síkosságukkal van a baj, sőt pont az az anyag amivel be vannak kenve arra vagyok érzékeny, az allergiám (légúti) is a terhességekkel egyre rosszabb lett, és így pluszként alakult ki egy két kontakt allergia is (bizonyos mosószerre meg ezekre a síkosító dolgokra). nehogy "unalmas" legyen az életem.:D

2012. jún. 14. 13:39
 10/21 anonim ***** válasza:

ez így valóban nehéz, mert egészségügyi okokból minden hormomális dolog kizárva és a helyi hatású kúp, krém, stb. is. (speciel azoktól meg nekem van valamilyen bajom :()

Még a pesszárium jutott eszembe, de az kevésbé megbízható, mint az óvszer. Ha bevállaljátok

2012. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!