Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a szülés utáni depresszió?

Ez a szülés utáni depresszió?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok borulva. Remegek az idegességtől, nem birok enni, sem aludni, sokszor szédülök, rossz kedvem van. Tegnap eljutottam arra a szintre hogy már sírni sem tudok. Viszont ezek ne ok nélkül vannak. Babám születése óta sorra történnek a rosszabbnál rosszabb dolgok. Egésznap egyedül vagyok a babával. Olyan sincs akihez szóljak (a babán kívül).
2012. jún. 14. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen!


Próbálj meg programokat szervezni, mozdulj ki barátokhoz! Hétvégén ha otthon a férjed hagyd rá a babát míg elmész barátnővel valamerre!


Hívj át gyerekes barátnőket!


Te tudsz véget vetni az otthon ülésének, neked kell elhatároznod magad, hogy igen is, elmegyek moziba vagy kávézni barátnővel, vagy strandra a babával, vagy valami messzebbi játszótérre.


Fordulj segítségért a háziorvoshoz, ha nem tudsz változtatni, ne szégyeld a gondod!


Én esténként elkezdtem konditerembe

2012. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Folyt konditermetbe járni barátnőmmel heti 2x, mikor haza ért a párom.


Nekem ez sokat segített, mert annyira be fordultam itthon, hogy szédültem, pánikrohamaim voltak, azt hittem meghalok.


Ez kilendített. Orvos tanácsolta, hogy menjek valamerre, ez jó a testnek léleknek, mert van kivel beszélgetni, kimozdulok, és mozgok is!

2012. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a barátnők messze vannak. Nem ismerek itt szinte senkit.
2012. jún. 14. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező igen ez sajnos az lehet igaz nem írtad, hogy mennyi idős a babád, mert szűlés utáni hetekben lehet nyomott hangulatú az ember ami még nem depresszió de ez egy idő után elmúlik. Én is voltam ebben. Erre csak az a megoldás, ha erőt veszel magadon és igen is elmész otthonról váárolni szétnézni baba mama klubokba. Én nagyon sokat vagyok egyedül a lányommal keveset van itthon a párom de ennek ellenére muzyály túl lenni rajta. Nem tudom hol laktok de én rendszeresen csináltam, hogy a párom elé elmentem hétvégén, hogy együtt jöjjünk haza. Addig sem voltam itthon. Ha gondolod írj nyugodtan privit ha tudok szívesen segítek mert viszonylag friss még az élményem és tényleg teljesen egyedül jöttem ki belőle mivel nem voltak rokonok a közelembe aki meg itt volt annak volt elég baja, hogy velem foglalkozzon de ő rengeteget segített nekem.
2012. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!