Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 80000ft-ra vagyok bejelentve...

80000ft-ra vagyok bejelentve mennyi lesz a gyedem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 4. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 80.000 Ft az alapom, a gyedem 51.500 Ft.
2009. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én 40000ft,valami nagyon el lett rontva.:-((
2009. júl. 4. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akkor el, mert nekem azóta ennyi, mióta lejárt a szülési szabim. Az több volt!! :-(
2009. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az adóhoz írtál alá papírt? Mert ha nem akkor azt vonják ami kb 10000 ft. de ezt visszakapod állítólag jövöre az adó visszaigényléskor!

Nekem is ilyen próblémám volt, de most aláírtam így már többet kaptam!

2009. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Semmilyen papírt nem írtam alá sőt egyedül kellet minden papírt kitöltenem.

Hétfőn be is megyek megkérdezni!

Utólag vissza fizetik?

2009. júl. 5. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Állítólag visszakapod a jövő évi adóbevallásnál!

De azért intézd el, így akkor már többet kapsz!

2009. júl. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok!
2009. júl. 5. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a Tb-nek írsz egy levelet,amelyben kéred,h a GYED ellátásnál vegyék figyelembe az "alkalmazotti adójóváírást" akkor nem vonják le.Mi is írtunk egy kérelmet-minden adatodat írd bele,ez fontos-akkor a következő,vagy az az után következő GYED-ből már nem vonják le!

Az addig levontat pedig a köv.adóbevallás készítésénél egy különálló nyomtatványon vissza tudod igényelni.A levont összegről az APEH küldeni fog "ADATLAPOT a 2009.évre"és ebben szerepelni fog az általuk levont összeg.Ezt kell majd feltüntetni a 2010.évi bevalláson,és a bevallás beadásától számítva kb.2 hónapon belül vissza küldik.Mi már megkaptuk(a tavaly levont,és idén bevallott összeget).

2009. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!