Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és sajnos...

20 éves vagyok és sajnos nincs bejelentett munkám, de valószínű teherbe estem, ami nem baj, de kaphatok így GYES-t vagy bármiféle segélyt?

Figyelt kérdés
2007. aug. 15. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a gyes alanyi jogon jár, tehát független a keresettől igen!!
2007. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A GYES alanyi jogon jár, de ez csak 27500.- Ft, bruttó.

Plussz 11000.- Családi pótlék.

REmélem meg tudjátok oldani az anyagiakat!

Sok sikert!

2007. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

nem!!!

ahhoz,hogy te kapjál gyest és gyedet,ahhoz neked fél év bejelentett munkaviszonynak kell legyen.Ha ez nincs meg,nem kapsz semmit,csak a családi pótlékot,ami 11000 forint,ha egyedülállóként vagy akkor pedig 12700 forintot.

2007. aug. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak:

A GYES alanyi jogon jár!

Tehát mindenki megkapja.

De a babazo.hu-n részletesen után lehet olvasni.

Illetve a Szent Margit kórház honlapján, a nőgyógyászati osztály link-jén belül le van írva, hogy kinek mi jár.

2007. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A GYES mindenkinek jár. A családi pótlékkal együtt kapni fogod. Illetve az anyasági is jár alanyi jogon egy ideig, ha jól tudom. De GYEDet nem kapsz majd.
2007. okt. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia!én is 20 éves vagyok és nem volt meg a szügséges munkaviszonyom!3 hónapra kaptam még egykis táppénzt és annyi!utánna semmit!most már lassan itt a baba nekem is és csak gyest fogok kapni meg családit és egyszeri anyaságit!ugyhogy ez mindenkinek jár!!!!!!37hetes kismama
2007. nov. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!